Provoz e-shopu byl ukončen. Objednávky nelze zadávat.

Sexy prádlo

Hledáte sexy dárek? Vyberte si ze skvělé nabídky sexy prádla. Vybrali jsme pro Vás ty nejlepší kousky, které potěší nejen Vaši partnerku, ženu, milenku či kamarádku, ale i Vás.

Cena od do

Články ke kategorii

Pravidla šťastného manželství – s trochou nadsázky

Pravidla šťastného manželství – s trochou nadsázky

Pojmy jako láska, souznění a náklonnost se kolem svátku sv. Valentýna skloňují snad ve všech pádech. Čerstvě zamilovaní si romantický svátek patřičně užijí, ale co když se svým vyvoleným či svou vyvolenou žijete už nějaký ten pátek ve společné domácnosti? V manželství nejde rozdávat červené karty nebo pískat faul jako ve fotbale. Přesto je k mání hned několik pravidel, která mají zaručit spokojený život ve dvou.

Zobrazit celý článek

Pestrá nabídka dárků s erotickým motivem

Pestrá nabídka dárků s erotickým motivem

Pokud se vám zdá, že váš milostný život v poslední době trpí stereotypem a je nudný, máme pro vás ideální řešení. Darujte své drahé polovičce lehce eroticky laděný dárek. Uvidíte, že vhodně zvoleným dárkem příjemně okořeníte romantický večer ve dvou. Nemáte představu, jaký sexy dárek by to měl být? Nechte se inspirovat následujícími řádky…

Zobrazit celý článek

Zobrazit všechny články

Sexy košilky i tematické sexy prádlo

Vybírat můžete z tradičních sexy nočních košilek, ale v naší nabídce sexy prádla najdete také zdravotní sestřičku, santovu pomocnici a nezapomněli jsme ani na pány, pobavte své přátele a kupte jako sexy dárek Boratovy plavky.

Dárky pro sexy příležitost

Váháte s dárkem k Valentýnu, nevíte co pod stromeček, co dát své drahé k narozeninám? Podívejte se na naši nabídku sexy prádla a určitě vyberete ten pravý dárek pro Vaši milou.