Silikonová chňapka do kuchyně - oranžová pes

Chňapka do kuchyně - oranžová pes
Prodej byl ukončen

Jak bez újmy na zdraví vařit, péct nebo grilovat? Pořiďte si perfektní silikonovou chňapku do kuchyně. Na rozdíl od klasické látkové chňapky, která často vzplane, je nehořlavá chňapka zvířátko mnohem bezpečnější. Užitečnou, a zároveň vtipnou chňapkou ve tvaru psa můžete udělat radost sami sobě i kamarádům.

Více informací >Kód produktu: 410203

Zákazníci kupující toto zboží zakoupili také

Hlavní výhody silikonové chňapky

Někdy se stane, že v kuchyni nestíháme a málem něco připálíme. Zatímco běžná textilní chňapka od sporáku lehce chytne a nám hrozí popálení, s odolnou silikonovou chňapkou nedělní oběd nebo vánoční cukroví snadno zachráníme. Prvotřídní silikon je žáruvzdorný materiál, který odolává teplotě až +230 ºC a navíc má protiskluzové vlastnosti. Šikovná chňapka zvířátko by tedy v žádné domácnosti neměla chybět.

Klíčové údaj1:id:

 • kuchyňská silikonová chňapka ve tvaru psa
 • barevné provedení: oranžová barva
 • rozměry: cca 10 cm na délku i šířku
 • na ruku se jednoduše nasazuje
 • umožňuje pevný úchop
 • je omyvatelná (ručně nebo v myčce na nádobí)
 • jedná se o vhodný dárek pro muže i ženy

Oranžová chňapka – pes aneb povedený designový doplněk

Sháníte pro příbuzné nebo přátele prakticky zaměřené dárky s neotřelým designem? Silikonová chňapka zvířátko je ideální volbou. Jako dárek potěší každou hospodyňku i mužského, který se s vášní věnuje vaření či grilování. Originální chňapku ve tvaru psa můžete poradit i svým dětem, pokud chtějí pěkným dárkem překvapit babičku nebo tetu.

Proč vsadit na kuchyňskou silikonovou chňapku

 • pomáhá při manipulaci s horkými plechy, pekáči, pokličkami nebo zapékacími miskami
 • používat ji můžete v kuchyni, ale i na zahradě nebo terase při grilování
 • díky výjimečným vlastnostem silikonu vám nehrozí riziko popálení
 • k dostání je několik variant silikonových chňapek (zelená žába, modrý býk, růžové prase)

Články k produktu

Připravte si krásné Vánoce

Připravte si krásné Vánoce

Jednou do roka se jakoby zastaví čas. Přijdou vánoční svátky, na které se těší děti i dospělí. Zbavte se zbytečného předvánočního shonu a připravte se na Vánoce včas. V bohaté nabídce našeho e-shopu najdete nejen originální vánoční dárky, ale i dekoraci a osvětlení. Také pro vás máme připraveny šikovné kuchyňské pomůcky, díky nimž bude příprava štědrovečerního menu příjemnou zábavou.

Zobrazit celý článek

Pečení vánočního cukroví

Pečení vánočního cukroví

K Vánocům neodmyslitelně patří nazdobený stromeček s dárky, pěkné pohádky a také dobré cukroví. Vánoční laskominy, na kterých si pochutnávali naši pradědečkové a prababičky, se pekly v mnohem menším množství než dnes a z méně nákladných surovin. Přesto se řada receptů na domácí vánoční cukroví dochovala dodnes a v rodinách se dědí z generace na generaci. Možná vás zaujmou i naše tipy na sladké dobroty.

Zobrazit celý článek

Zobrazit všechny články