Silikonová chňapka do kuchyně - zelená žába

Chňapka do kuchyně - zelená žába
Prodej byl ukončen

Hledáte originální dárek pro paní domu? Zvolte silikonovou chňapku do kuchyně, která je perfektní náhradou za běžné látkové chňapky. Kuchyňská pomůcka z textilu se snadno propálí a pak je ni nehezký pohled. Chňapka ze silikonu je daleko bezpečnější a navíc zaujme nápaditým designem.

Více informací >Kód produktu: 410200

Zákazníci kupující toto zboží zakoupili také

Darujte mamince nebo babičce netradiční chňapku zvířátko

Kdo si myslí, že praktické dárky jsou nudné, ten se mýlí. V našem e-shopu se přesvědčíte, že užitečný dárek může mít vtipný a neotřelý design. Pokud po rozbalení dárku na hospodyňku vykoukne chňapka ve tvaru žáby, určitě bude více překvapena, než kdyby balíček ukrýval klasickou látkovou chňapku. Zábavné dárky nikoho neurazí. Ba naopak jsou velmi vyhledávané.

Klíčové údaj1:id:

  • kuchyňská chňapka vyrobená ze silikonu
  • má tvar zelené žáby
  • snadno se navléká na ruku
  • dobře se s ní manipuluje (neopaříte se)
  • je to bezpečná pomůcka (nehrozí, že vzplane)
  • můžete ji omývat
  • vyniká trvanlivostí, hned tak se neopotřebuje
  • svým nápaditým designem oživí každou domácnost

Silikonová chňapka je výborným pomocníkem při vaření i pečení

Chňapku s podobou zelené žabky můžete darovat nejen ženám, vhod přijde i mužům, kteří rádi uvaří nebo napečou pro celou rodinu. V kuchyni je během přípravy kulinářských dobrot potřeba jednat rychle. Stane se, že musíte okamžitě vyndat plech z rozehřáté trouby nebo sundat pokličku z hrnce s vařící polévkou. Popadněte pružnou silikonovou chňapku a vše je zachráněno. Nespálíte se, neopaří vás vroucí tekutina – s chňapkou zelená žába budete v bezpečí!

Tak trochu jiná chňapka – vybírejte z několika variant

Když na to přijde, můžete mít ve vaší kuchyni hotový zvěřinec. Spolehlivé silikonové chňapky jsou k dostání v různých variantách a barvách. Zelená žába je pouze jednou z nich. Objednat si v našem e-shopu ještě můžete chňapku ve tvaru oranžového pejska, modrého býka nebo růžového prasátka.

Články k produktu

5 super tipů na last minute dárek

5 super tipů na last minute dárek

Na dárky pro členy rodiny nebo dobré přátele zpravidla nikdy nezapomínáme. Ale v dnešní, nadmíru hektické době se to klidně může stát – i těm, kdo jinak nic neponechávají náhodě. Dárek na poslední chvíli většinou sháníme i tehdy, když jsme nečekaně pozváni na návštěvu. Pro všechny případy pro vás máme zajímavé tipy na last minute dárky. Můžete se inspirovat…

Zobrazit celý článek

Ryby na svátečním stole

Ryby na svátečním stole

V naší zemi je kapr jedním z typických symbolů Vánoc. Tak tomu ale nebylo vždycky. Ještě na počátku 20. století byly ryby pro mnohé domácnosti nedostupnou pochoutkou. Kapra si tehdy dopřávali pouze lidé v rybníkářských krajích nebo bohatší rodiny. Teprve později patřila rybí polévka s jikrami a smažený kapr k tradičnímu štědrovečernímu menu.

Zobrazit celý článek

Pečení vánočního cukroví

Pečení vánočního cukroví

K Vánocům neodmyslitelně patří nazdobený stromeček s dárky, pěkné pohádky a také dobré cukroví. Vánoční laskominy, na kterých si pochutnávali naši pradědečkové a prababičky, se pekly v mnohem menším množství než dnes a z méně nákladných surovin. Přesto se řada receptů na domácí vánoční cukroví dochovala dodnes a v rodinách se dědí z generace na generaci. Možná vás zaujmou i naše tipy na sladké dobroty.

Zobrazit celý článek

Zobrazit všechny články