Silikonová klávesnice USB

Sleva 50%
Silikonová klávesnice USB
Prodej byl ukončen
Sleva 50%

Perfektním dárkem pro uživatele počítačů je silikonová klávesnice. Díky atypickému řešení je dobře skladná, lze ji srolovat a nosit v tašce. Gumová klávesnice z kvalitního silikonu je voděodolná a příjemná na dotyk. Nepoškodí se, i když na ní budete třeba obědvat.

Více informací >Kód produktu: 433000

Zákazníci kupující toto zboží zakoupili také

Silikonová klávesnice USB – užitečný dárek s nápaditým designem

Pokud vybíráte dárek pro někoho, kdo s počítačem často pracuje v terénu, skvělou cestovní klávesnicí ho určitě nadchnete. Obdarovanému už klasická, dlouhá klávesnice k počítači nebude nápadně čouhat z batohu nebo cestovní tašky. Úžasnou pomůcku z pružného silikonu stačí jednoduše srolovat a jít. Ještě vám v zavazadle ušetří místo na další potřebné věci.

Popis produktu:

  • rolovatelná silikonová klávesnice
  • USB konektor
  • délka kabelu: cca 150 cm
  • přibližná hmotnost: 0,18 kg
  • rozhraní Plug-and-Play (není třeba žádný ovladač)
  • obsahuje 109 kláves
  • rozměry: 136 x 490 x 3 mm

Darujte praktickou klávesnici ze silikonu

Máte doma studenta, který potřebuje s počítačovou klávesnicí cestovat? Silikonová klávesnice USB je správnou volbou. Neváhejte mu ji nadělit k Vánocům, narozeninám, svátku či jiné příležitosti. Netypická klávesnice je vyrobena z vysoce flexibilního silikonu, a díky tomu má mnoho výhod. Mezi zákazníky patří k oblíbeným a vyhledávaným produktům.

Spolehněte se na přednosti silikonového materiálu

Každý uživatel PC jistě ocení, že pokud v podstatě nezničitelnou klávesnici neúmyslně polije kávou či sklenicí džusu, snadno ji omyje pod tekoucí vodou. Použít lze i mýdlo – a silikonová klávesnice bude zase jako nová. Je na dotek měkká, a protože je maximálně flexibilní, přizpůsobí se jakémukoliv podkladu, včetně nerovného povrchu. Výborně odolává vodě i prachu, což se při práci s počítačem v terénu vždycky hodí!