Sítko na čaj - robot

Sítko na čaj - robot
Prodej byl ukončen

Každého milovníka sypaného čaje potěší netradiční sítko v podobě robota. Geniální pomůcka pro přípravu oblíbeného nápoje funguje velice snadno. Stačí do nerezového robota nasypat bylinkový nebo jiný druh čaje a nechat vylouhovat. Praktické sítko na čaj je ideálním dárkem do všech domácností.

Více informací >Kód produktu: 770014

Zákazníci kupující toto zboží zakoupili také

Věnujte užitečný dárek s nápaditým designem

Hledáte originální dárek pro člena rodiny, který dává před ostatními nápoji přednost sypanému čaji? Pořiďte mu v našem dárkovém e-shopu sítko na čaj v designu robota. Neocenitelný pomocník pro správné vylouhování sypaného čaje je perfektním dárkem k jakékoliv příležitosti. Šikovný robot přijde vhod mužům i ženám, kteří si oblíbili bylinkový, ovocný nebo zelený čaj. Pokud nepijí porcované čaje, chytré sítko velmi ocení.

Popis produktu:

  • čajové sítko se vzhledem robota
  • vyrobeno z kvalitního nerezu
  • rozměry: 8 x 5,5 x 2,5 cm
  • používá se na sypané čaje
  • lze mýt v myčce

Robot na čaj vám kdykoliv poslouží

Chtěli byste mít v kuchyni praktické sítko na čaj, které navíc senzačně vypadá? Čajový robot z našeho bohatého sortimentu nápaditých kuchyňských potřeb se vám bude líbit. Manipulace s malým nerezovým robotem je jednoduchá. Sítko stačí otevřít, naplnit oblíbeným čajem a ponořit do horké vody. Robot na sypaný čaj má dvě ručky, resp. úchytky na přichycení k hornímu okraji sklenice. Po vylouhování nápoje robota odložíte na tácek nebo talířek a můžete si vychutnat svůj výtečný čaj.

Překvapte návštěvu skvělou vychytávkou

Připravit nápoj z usušených čajových směsí můžete díky elegantnímu robotovi i přímo před vašimi hosty. Uvidíte, že se jim takovéto servírování čaje bude zamlouvat. Sítko na čaj – robot je pěkný dárek pro radost i k užitku. Darovat důvtipné čajové sítko můžete k Vánocům nebo narozeninám – vhodná příležitost se vždycky najde!

Články k produktu

Nápady na dárky pro milovníky kuriozit

Nápady na dárky pro milovníky kuriozit

Proč patří originální až bláznivé dárky k těm nejoblíbenějším? Především si dokáží získat pozornost a boří zažité stereotypy. V našem e-shopu máte možnost výběru z pestré nabídky nápaditých dárků pro milovníky nekonvenčních bytových doplňků, úžasných vychytávek či vtipných drobností. Kuriózní dárky můžete věnovat k jakékoliv příležitosti, proto se námi neváhejte inspirovat.

Zobrazit celý článek

Zobrazit všechny články