Síťované sexy prádlo - typ 8805

Síťované sexy prádlo - typ 8805
Prodej byl ukončen

Překvapte partnera neodolatelným sexy prádlem, které je jako stvořené pro milostné hrátky. K černému body, dekorovanému květinovým vzorem, patří svůdné punčochy připevněné k prádlu pružnými popruhy. Síťované prádélko z naší nabídky je skvělým dárkem pro přítelkyni nebo manželku.

Více informací >Kód produktu: 446500

Zákazníci kupující toto zboží zakoupili také

Rafinované spodní prádlo okoření váš sexuální život

Chcete si zpestřit partnerské soužití nebo zahnat nudu v manželském stereotypu? Vsaďte na smyslné dámské prádlo odhalující rozkrok a zadeček. Dráždivý síťovaný model s punčochami promění ženu v divokou kočku, které podlehne každý muž. Předností černého body je i to, že opticky zeštíhluje, což některé dámy přivítají.

Sexy prádlo do dámského šatníku rozhodně patří

Eroticky laděné spodní prádlo je bezvadným dárkem i pro nejlepší kamarádku, která se bude vdávat. Během manželství jí totiž přijde vhod. Zpočátku se partneři spolu jistě nudit nebudou, ale po čase se vyplatí milostný život trochu okořenit. Na řadu pak přijde smyslné dámské body jako dělané pro vzrušující intimní chvíle.

Popis produktu:

  • síťované body černé barvy (typ 8805)
  • sexy prádlo má květinový vzor
  • součástí jsou punčochy s pružnými popruhy
  • materiál: 90% Nylon, 10% Elastan
  • velikost: univerzální

Sexy topík s punčochami v síťovaném provedení dá vyniknout ženským vnadám a perfektně se jim přizpůsobí. Je skutečným hitem, protože elegantně vypadá, a zároveň se pohodlně nosí.

Originální síťované prádlo – dárek pro dámu vašeho srdce

Příležitostí k obdarování sexy prádlem je mnoho, nemusí to být jen svatý Valentýn. Luxusní set síťovaného prádla mohou pánové svojí vyvolané věnovat k narozeninám, Vánocům, nebo jen tak pro radost. Ze svůdného prádélka bude mít potěšení nejen obdarovaná, ale i dárce. Přitažlivé ženské tělo oděné do jemně síťovaného body a punčoch nenechá v klidu žádného muže. Noc plná vášně může začít…

Články k produktu

Pestrá nabídka dárků s erotickým motivem

Pestrá nabídka dárků s erotickým motivem

Pokud se vám zdá, že váš milostný život v poslední době trpí stereotypem a je nudný, máme pro vás ideální řešení. Darujte své drahé polovičce lehce eroticky laděný dárek. Uvidíte, že vhodně zvoleným dárkem příjemně okořeníte romantický večer ve dvou. Nemáte představu, jaký sexy dárek by to měl být? Nechte se inspirovat následujícími řádky…

Zobrazit celý článek

Zobrazit všechny články