Sladké kalhotky

Sleva 55%
Sladké kalhotky
Prodej byl ukončen
Sleva 55%

Vyznejte partnerce lásku jedinečným dárkem. Sladké kalhotky jí můžete věnovat k narozeninám, Vánocům i svátku zamilovaných. Mají univerzální velikost a nápaditý střih, který dokáže navodit vzrušující chvíle ve dvou. Sexy kalhotkami nadchnete každou moderní ženu.

Více informací >Kód produktu: 445000

Zákazníci kupující toto zboží zakoupili také

Překvapte svoji drahou polovičku originálním spodním prádlem

Nechte se, pánové, inspirovat naší pestrou nabídkou a darujte dámě svého srdce svůdné kalhotky. Sladká tanga Candy jsou unikátní v tom, že obsahují několik stovek bonbónů, které potěší chuťové buňky jak obdarované ženy, tak dárce kalhotek. Jedná se o zajímavý model, který je stvořený hlavně pro zábavu. Příležitost okusit sladkosti přímo z klína partnerky udělá z každého muže opravdového mlsouna. A romantický večer ve dvou získá novou dimenzi.

Popis produktu:

  • netradiční dámská tanga
  • vytvořená z mnoha různobarevných bonbónů
  • bonbóny mají ovocnou příchuť
  • díky univerzální velikosti padnou každé slečně i paní
  • baleno v průhledném sáčku a pěkné krabičce

Vzpomínka na sladké náhrdelníky z dětství

Možná si někteří z vás vzpomenou na tradiční cukrovinky, které nechyběly na žádné pouti. Byly mezi nimi také náhrdelníky ze samých sladkých bonbónků. Sexy kalhotky Candy jsou verzí pro dospělé. Na pohled připomínají oblíbené korálky. Drobné bonbónky jsou navlečeny na pružné gumičce, takže mohou mít univerzální velikost a perfektně ozdobit každé ženské tělo.

Tip na zpestření partnerského soužití

Ani v manželství nemusí být nuda! Stačí, aby partner své choti daroval neobyčejné spodní prádlo, z něhož bude mít prospěch také on sám. Sexy kalhotky se sladkou ovocnou chutí jsou ideálním tipem pro oživení znuděného manželského stereotypu. Na své si přijde jak gratulant, tak i žena obdarovaná tímto báječným spodním prádlem.

Články k produktu

Dárky pro romanticky založené slečny a paní

Dárky pro romanticky založené slečny a paní

Hledáte ideální dárek pro něžnou ženu s duší romantičky? Pokud vaše přítelkyně, manželka nebo kamarádka ráda sní s otevřenýma očima a s oblibou sleduje zamilované filmy, neváhejte se porozhlédnout v našem dárkovém e-shopu. Radost partnerce uděláte třeba neobyčejným hrníčkem s překvapením, krajkovými kalhotkami v růži nebo slušivou sexy košilkou. Překvapte ženu vašeho srdce nevšedním dárkem a uvidíte, že romantický večer ve dvou nebude mít chybu.

Zobrazit celý článek

Zobrazit všechny články