Sladké slipy

VýprodejSleva 55%
Sladké slipy
Prodej byl ukončen
VýprodejSleva 55%

Je váš partner na sladké? Překvapte ho nápaditými slipy z jedlých různobarevných bonbónků. Sexy pánské slipy mají univerzální velikost a hodí se pro svobodné i ženaté muže. Tímto jemně erotickým dárkem si můžete perfektně zpříjemnit intimní chvíle ve dvou.

Více informací >Kód produktu: 445200

Zákazníci kupující toto zboží zakoupili také

Sladké slipy Candy – dejte prostor fantazii

Milé slečny a dámy, nechte se inspirovat naší nabídkou a svým drahým polovičkám věnujte super dárek, na který hned tak nezapomenou. Ze sexy dárku bude mít radost nejen váš vyvolený, ale i vy sama. Pokud se rozhodnete zpestřit si nejsladším překvapením romantický večer, můžete s partnerem zažít spoustu legrace i vzrušení.

Netradiční spodní prádlo pro pány

Sladké slipy jsou vyrobené z nesčetného množství bonbónkových korálků. Jedná se o senzační dárek k Vánocům, svátku zamilovaných, narozeninám či jiné příležitosti. Bonbónové slipy potěší chuťové buňky obdarovaného muže i gratulantky. Jisté je, že pánské prádlo v neobvyklém provedení představuje skvělé řešení pro oživení znuděného manželského stereotypu.

Popis produktu:

  • slipy ze sladkých bonbónů
  • jedlé bonbónky mají různou barv a ovocnou příchuť
  • váha balení: 210 g
  • uloženo v průhledném sáčku a pěkné krabičce

hSladká hříčka pro dva

Erotické hrátky se těší velké oblibě u čerstvě zamilovaných párů i manželských dvojic. Originální pánské slipy z chutných bonbónků umožní partnerce, aby muže svého srdce samou láskou téměř „snědla“. Nebo alespoň ochutnala…

Spodní prádlo, které nenudí

Celý model se skládá z několika nití a pružné gumičky, díky níž drží cukrovinky pohromadě. Pružná gumička s navlečenými bonbónky je také základem sladkého prádla pro ženy. Pořídit totiž u nás můžete nejen sexy slipy, ale i svůdnou podprsenku a dámské kalhotky. Jeden večer může ochutnávat sladkosti partner, a jindy může mlsat partnerka.