Slánka - přesýpací hodiny

Slánka - přesýpací hodiny
Prodej byl ukončen

Darujte hezkou slánku ve tvaru přesýpacích hodin. Jedná se o praktický dárek do domácnosti, a také zajímavou dekoraci. V kuchyni nebo na jídelním stole se originální skleněná slánka bude dokonale vyjímat a rádi ji budou používat jak děti, tak dospělí.

Více informací >Kód produktu: 770015

Zákazníci kupující toto zboží zakoupili také

Šikovná kuchyňská pomůcka s nápaditým designem

Dekorativní slánka jako milý dárek potěší každou paní domu. Zvláště ženy nebo muži, kteří rádi dostávají jako dárky užitečné doplňky do domácnosti, budou nevšední slánkou nadšení. Přesýpací hodiny na sůl zaujmou také vaše děti nebo vnuky. Malí strávníci mohou měřit čas, za jakou dobu se náplň slánky přesype z její horní části do spodní. Praktická, a současně zábavná slánka bude překvapením i pro vaši návštěvu.

Popis produktu:

  • originální slánka ve tvaru přesýpacích hodin
  • vyrobena je z průhledného skla
  • rozměry slánky: 9,8 x 5,5 x 5,5 cm
  • vhodná jako dárek pro každého

Přesýpací hodiny, které fungují jako slánka

Hledáte vkusný dárek do bytu? Chcete užitečnou kuchyňskou pomůckou s moderním designem potěšit maminku, babičku nebo tchýni? Elegantní slánka s tvarem přesýpacích hodin je šťastnou volbou. S radostí ji na jídelním stole budou k dochucení oběda či večeře budou používat malí i velcí strávníci. Přesýpací hodiny vytvořené jako schránka na sůl jsou pěkným dárkem, který lze věnovat k jakékoliv příležitosti.

Báječný designový doplněk – dárek pro muže i ženy

Sháníte překvapení k narozeninám nebo svátku pro paní či pána domu, kteří mají v oblibě kuchyňské pomůcky s neotřelým designem? Obdarujte oslavence slánkou – Přesýpací hodiny. Neocenitelný pomocník k ochucování pokrmů se hodí i jako milá pozornost pro hostitele, kteří vás pozvou na kolaudaci nového bytu. Vášnivé kuchtíky nebo pečlivé hospodyňky neobyčejná slánka rozhodně potěší.