Provoz e-shopu byl ukončen. Objednávky nelze zadávat.

Šokující klíč od auta

VýprodejSleva 60%
VýprodejSleva 60%

Máte v oblibě nejrůznější vychytávky? Pak se vám bude hodit šokující klíč od auta. Čirou náhodou ho „zapomenete“ na stole v restauraci a zpovzdálí můžete pozorovat, co se bude dít. A možná nachytáte i zloděje. Na pohled autentický klíček od vozu totiž rozdává elektrické rány všem nenechavcům, kteří na něj sáhnou.

Více informací >Kód produktu: 620002

Netradiční dárek do auta pro muže i ženy

Hledáte opravdu zajímavý a vtipný dárek pro kamarády nebo členy rodiny? Šokujícím klíčem do auta určitě zaujmete. Věnovat tuto úžasnou vychytávku můžete k Vánocům, svátku, narozeninám i kdykoliv jindy!

Srandičky patří mezi nejoblíbenější dárky

Zvláště pro muže jsou pomůcky s žertovným nápadem šťastnou volbou. Legračním dárečkem, třeba v podobě šokujícího klíče od auta, můžete partnera, kamaráda, kolegu nebo příbuzného obdarovat k jakékoliv příležitosti. Pánové si pak stoprocentně vychutnají reakce lidí ve svém okolí, které se jim podaří úžasnou vychytávkou překvapit.

Malý žertík s elektrickým šokem

Milé dámy, máte vlastní auto a nechcete, aby si ho váš protějšek neustále a bez dovolení půjčoval? Máme pro vás senzační řešení! Objednejte si v naší prodejně šokující klíček do automobilu a váš partner bude vytrestán bez vážné újmy na zdraví. Stačí mu tento zprvu nenápadný klíč k autu podstrčit a nenechavec bude po zásluze „odměněn“ elektrickou ránou. Tuto unikátní „zbraň“ si můžete pořídit pro sebe, nebo obdarovat kamarádky.

Specifikace produktu:

  • šokující klíč od auta
  • vyvolává neškodné elektrické šoky
  • autentický design, podobný pravým Audi klíčům
  • je doplněn o praktickou LED svítilnu
  • vhodné pro osoby starší 14 let (držte z dosahu dětí)

Upozornění: Otevírací klíč s elektrickým šokem může negativně ovlivňovat elektrické přístroje, jako jsou kardiostimulátory. Nevhodné pro lidi trpící epilepsií nebo podobnou diagnózou.

Alternativní produkty

 CenaDoručení
DPD ČR89 Kčpondělí 21.10.?Kurýrní služba DPD Vám doručí zásilku do 24h od odeslání
DPD Slovensko200 Kčúterý 22.10.?Kurýrní služba DPD Vám doručí zásilku do 48h od odeslání