Provoz e-shopu byl ukončen. Objednávky nelze zadávat.

Šokující propiska

Také psací potřeby mohou mít netradiční provedení. Buďte originální a darujte šokující propisku. Fígl spočívá v tom, že po jejím zmáčknutí dostanete malý elektrický šok. Kdo chce začít psát, musí vysunout náplň otočením špičky propisky. Žertovný dárek zaujme vaše kolegy i přátele.

Více informací >Kód produktu: 620001

Neobyčejná propiska do kanceláře i domácí pracovny

Nejen na apríla si můžete dovolit menší žertík, k němuž vám poslouží na první pohled nenápadné pero. Šokující propiska (shock pen) je ideální pomůckou zvláště v případě, když si od vás kolegové neustále půjčují psací potřeby – a pak je nevracejí. Senzační propiska vytrestá nenechavého kolegu mírnou a neškodnou elektrickou ránou. Zaručujeme vám, že vaše kancelářské potřeby už každý nechá na pokoji. Tuto tajnou „zbraň“ si můžete v našem e-shopu pořídit sami pro sebe, nebo jako vtipný dárek věnovat přátelům.

Specifikace produktu:

  • zábavná propiska s lehkým elektrickým šokem
  • má nenápadný design, o to víc však překvapí
  • materiál: kombinace plastu a kovu
  • barva: stříbrná a černá
  • velikost: 140 x 15 x 15 mm
  • jedná se o naprosto bezpečný produkt

Shock pen – neotřelý dárek ke každé příležitosti

Darovat kamarádům nebo příbuzným psací potřeby je běžné. Nejlépe se ovšem zavděčíte psacími pomůckami s originálním nápadem! Šokující propiska je vhodný dárek pro muže i ženy, bez rozdílu věku. Obdarovaný se může díky obyčejně se „tvářící“ propisce pobavit na účet kolegů, kteří si rádi půjčují cizí věci na věčnou oplátku. Mírná elektrická rána neublíží, ale velmi překvapí!

Skvělá šokující propiska je jinak běžným psacím perem. Stačí vysunout náplň jednoduchým otočením špičky propisky a můžete klidně psát. Shock pen se výborně drží v ruce a bude vám sloužit jako každá jiná propiska. Můžete ji mít na pracovním stole v kanceláři či domácí pracovně, nebo ji nosit s sebou v tašce.

Alternativní produkty

 CenaDoručení
DPD ČR89 Kčpátek 28.6.?Kurýrní služba DPD Vám doručí zásilku do 24h od odeslání
DPD Slovensko200 Kčpondělí 1.7.?Kurýrní služba DPD Vám doručí zásilku do 48h od odeslání