Provoz e-shopu byl ukončen. Objednávky nelze zadávat.

Solární robot 14v1 - stavebnice

Hledáte ideální dárek pro bystré hlavy? Darujte skvělou stavebnici, která dokonale kombinuje zábavu se vzděláním. Děti se stanou konstruktéry a ze stavebnice si sestaví svou vlastní solární hračku. Vyrobený model bude pohánět sluneční energie, není tedy potřeba žádná baterie. Každý šikovný stavitel s fantazií může solárního robota přetvořit až do 14 různých podob.

Více informací >Kód produktu: 208002

Stavebnice pro zábavu i poučení

Chytré hračky, které baví děti i mládež, patří k oblíbeným dárkům k jakékoliv příležitosti. Pokud chcete, aby si vaši potomci ze hry odnesli i něco navíc, naše robotická stavebnice je správnou volbou. Umožňuje sestavit celkem 14 modelů – od jednodušších až po ty složitější, pro hraní na suchu či na vodě.

Vyrobené modely fungují na solární pohon, k plynulému pohybu tak nepotřebují žádnou baterii. Sluneční energii poskytuje robotům solární panel – jeho polaritu je možné nastavit nebo lze měnit směr otáčení motoru. Unikátní stavebnice napomáhá dětem pochopit zábavnou formou možnosti využití sluneční energie. A stranou nestojí ani jejich fantazie a chuť tvořit. 

Popis produktu:

  • solární stavebnice 14v1
  • obsahuje díly na sestavení 14 robotů
  • modely fungují na solární pohon
  • vhodné pro děti od 10 let

Součástí balení jsou také barevné samolepky a obrázkový návod k sestavení v angličtině.

Tip na dárek pro nadšené konstruktéry

Vědecké či technické hračky zpravidla zaujmou celou rodinu, proto jsou vyhledávaným dárkem pod stromeček. Se solární stavebnicí si bezvadně pohrají starší děti i jejich hraví tátové. Společnými silami mohou sestavit robota, vesmírnou raketu nebo vozítko. Originální stavebnice 14v1 je super dárkem, protože je nejen kreativní hračkou, ale i zábavnou učební pomůckou. 

Alternativní produkty

Články k produktu

Přichází éra robotů – budou umět úplně všechno?

Přichází éra robotů – budou umět úplně všechno?

Pod pojmem robot si lidé dříve představovali velkou neohrabanou krabici na kolečkách. Dnes se to kolem nás hemží roboty všech druhů a tvarů, od kosmických robotů, přes bitevní roboty až po inteligentní pomocníky. Děti si mohou sestavit vlastního robota ze stavebnice a pak si s ním hrát. Dospělí robotického pomocníka využívají ve vesmíru, na operačních sálech, v laboratořích a dalších oblastech. Zkrátka, budoucnost patří robotům. Máme se těšit, nebo bát?

Zobrazit celý článek

Zobrazit všechny články
 CenaDoručení
DPD ČR89 Kččtvrtek 20.6.?Kurýrní služba DPD Vám doručí zásilku do 24h od odeslání
DPD Slovensko200 Kčpátek 21.6.?Kurýrní služba DPD Vám doručí zásilku do 48h od odeslání