Solární robot 7v1 - stavebnice

Solární robot 7v1 - stavebnice
Prodej byl ukončen

Hračky na solární energii? Dříve pouhá fikce, ale dnes je taková věc realitou! Vašim dětem se určitě zalíbí úžasná hračka, kterou je možné transformovat do různých modelů. Na přitažlivosti unikání stavebnice získává i tím, že vyrobené modely nebudou jen tak stát, umí se i pohybovat! Jednotlivé dílky se k sobě nelepí či pevně nefixují, takže původní model snadno rozeberete a sestavíte nový.

Více informací >Kód produktu: 208001

Zákazníci kupující toto zboží zakoupili také

Chytrá hračka ke hraní i poučení

Ještě před pár desítkami let by hračky na solární pohon zapadaly tak akorát mezi bujné představy školáků o vzdálené budoucnosti. Pokrok ale nikdo nezastaví, a tak dnes můžete svým dětem pořídit skvělé solární stavebnice. Pokud hledáte vánoční nebo narozeninový dárek pro bystré hlavičky, doporučujeme vám stavebnici 7v1. Sestavování modelů probíhá bez použití lepidla či jiných pevných fixačních prvků, transformace do jiného modelu je tedy jednoduchá.

Sada 7v1 obsahuje:

  • díly na kompletaci všech sedmi modelů
  • podrobný návod na provoz a sestavování jednotlivých dílů i celého modelu  
  • solární i bateriovou nabíječku

Unikátní solární stavebnice je vhodná pro děti od 10 let.

Co je možné sestavit?

1. Komplexní vesmírnou stanici

2. Raketoplán

3. Mechanického robota

4. Planetární vozítko „Rover“

5. Průzkumný modul

6. Vesmírného psa

7. Odvážného astronauta

Zajímavá hračka pro větší děti i hravé dospěláky

Pokud svým dětem báječnou solární stavebnici pořídíte, za odměnu vás jistě nechají sestavit si vlastní model. Sada 7v1 je atraktivní i díky tomu, že má dva způsoby nabíjení: pomocí solárního panelu nebo baterií. Futuristické hračky, které se pohybují a něco dělají, získávají u dětí vždycky body navíc. Z dárku, jako je šikovná robotická stavebnice, budou mít velkou radost. 

Články k produktu

Přichází éra robotů – budou umět úplně všechno?

Přichází éra robotů – budou umět úplně všechno?

Pod pojmem robot si lidé dříve představovali velkou neohrabanou krabici na kolečkách. Dnes se to kolem nás hemží roboty všech druhů a tvarů, od kosmických robotů, přes bitevní roboty až po inteligentní pomocníky. Děti si mohou sestavit vlastního robota ze stavebnice a pak si s ním hrát. Dospělí robotického pomocníka využívají ve vesmíru, na operačních sálech, v laboratořích a dalších oblastech. Zkrátka, budoucnost patří robotům. Máme se těšit, nebo bát?

Zobrazit celý článek

Zobrazit všechny články