Provoz e-shopu byl ukončen. Objednávky nelze zadávat.

Stavebnice

Stavebnice rozvíjejí kreativního ducha vašich dětí. Pořiďte dětem stavebnice jako dárek a nebudete litovat. Stavebnice rozradostní dětské srdce.

Cena od do

Stavebnice podporují tvořivost

Nabízíme stavebnice, které rozvíjejí schopnosti vašich dětí. Tvořivost a manuální zručnost je třeba procvičovat již od útlého mládí, proto využijte naši nabídku a pořiďte sobě či vašim dětem magnetické stavebnice MagMax. K dispozici jsou dvě provedení této stavebnice. Jednodušší verze s 84-mi dílky a složitější s dílky 248-mi.

Nestárnoucí stavebnice

Stavebnice se řadí k tradičním dárkům, se kterými si hrály a hrají dětské generace po řadu let. Koupí stavebnice nic nezkazíte, protože každé dítě je zvídavé a chce objevovat něco nového, což právě stavebnice umožňuje. Stavebnice se neustále vyvíjejí a jsou ruku v ruce s nejnovějšími trendy. Pořiďte dětem stavebnice, které právě „letí“.

Netradiční stavebnice

S námi se nemusíte bát, že stavebnice budou vaše děti nudit. Nabízíme poněkud netradiční stavebnice. Dítě se hravě zabaví s konstruováním horské dráhy Spacerail, s lego Brick policejní stanicí, nebo s magnetickou stavebnicí, která umožňuje zkostruovat rozličné geometrické tvary. Nabízené stavebnice si děti jistě oblíbí!