Provoz e-shopu byl ukončen. Objednávky nelze zadávat.

Stolní mini fotbálek

Jak zabavit celou rodinu? Sestavte si doma mini fotbálek, který je báječnou hrou pro velké i malé hráče. Zmenšenou variantu tradičního stolního fotbalu jeadnoduše složíte či případně rozeberete podle přiloženého návodu. Snadno přenosný mini fotbálek si můžete vzít kamkoliv s sebou – na chalupu, do kanceláře i na dovolenou. V rodinném turnaji nebo přátelském utkání vyhraje ten nejrychlejší a nejlepší!

Více informací >Kód produktu: 203105

Stolní hra, která vás neomrzí

Zatímco na zeleném trávníku si s kulatým míčem bezvadně zahrajete tehdy, když je venku hezky, stolní mini fotbálek vám nabídne spoustu zábavy bez ohledu na počasí! Pěkně v teple a pohodlí domova si to mezi sebou mohou rozdat členové rodiny všech věkových kategorií. Stolní fotbálek v mini provedení je totiž koncipován tak, aby se do hry mohli zapojit dětští i dospělí hráči.    

Fotbálek je opravdu mini!

Vzhledem k jeho kompaktním rozměrům lze stolní fotbálek dobře skladovat a převážet z místa na místo. Možností využití je celá řada – doma můžete pořádat rodinné turnaje, na chatě si zahrát s kamarády a o polední pauze vyzvat k malému zápasu své kolegy. Pokud sháníte dárek pro správné fotbalové nadšence, náš mini fotbálek je trefou do černého!

Popis produktu:

  • sada pro složení vlastního mini fotbálku
  • skladná a snadno přenosná hra
  • rozměry: 34,5 x 23 x 7 cm
  • hráči na tyči dobře kloužou jako u klasického stolního fotbalu
  • skvělá zábava pro dospělé i pro děti

Proč je fajn pořídit si stolní mini fotbálek

Moderní fotbálek v mini provedení je perfektní rodinnou zábavou i úžasnou hrou pro partu přátel. Vyznačuje se stabilní konstrukcí, kterou jednoduchým způsobem podle přiloženého návodu sestavíte a poté rozeberete. Stolní mini fotbálek vám a vašim soupeřům nabídne napětí, rychlou akci a skvělý zážitek ze hry. Nikdo se nebude nudit!  

Alternativní produkty

 CenaDoručení
DPD ČR89 Kčpondělí 21.10.?Kurýrní služba DPD Vám doručí zásilku do 24h od odeslání
DPD Slovensko200 Kčúterý 22.10.?Kurýrní služba DPD Vám doručí zásilku do 48h od odeslání