Provoz e-shopu byl ukončen. Objednávky nelze zadávat.

Tajná schránka

NovinkaVýprodejSleva 60%
NovinkaVýprodejSleva 60%

Jak věnovat dárek, aby si obdarovaný užil i trochu napětí? Vložte něco malého a cenného do důmyslné dřevěné schránky, která funguje jako hlavolam. Tajná schránka je skvělým úkrytem třeba na dárek v podobě bankovek. Otevřít schránku bez návodu je skutečně těžké, ale není nutné na ni hned brát kladivo a majzlík. Napovíme vám, že je potřeba zatáhnout za dvě místa na schránce a k pokladu uvnitř se lehce dostanete.

Více informací >Kód produktu: 800046

Záhada dřevěného hlavolamu

Už vás nebaví balit dárky jen tak do papíru? Neváhejte se inspirovat naší nabídkou a tajnou schránku, vyrobenou ze solidního kusu dřeva, si k uložení dárku pořídit. Obdarovaný bude muset nejprve záhadě truhličky přijít na kloub, aby se k jejímu obsahu mohl dostat. Teprve pak si užije radost z vašeho dárečku, k jehož získání musel vynaložit trochu námahy a důvtipu. K tajné schránce existuje návod na její otevření, ale bez něj je to mnohem větší zábava.     

Popis produktu:

  • dřevěná schránka fungující jako hlavolam
  • velmi precizní zpracování
  • vnější rozměry: 6,5 x 10,5 x 4,5 cm

Co nedělat…

Středně velké kladivo opravdu není k otevření naší tajemné schránky tím nejlepším nástrojem. Je to sice jeden ze dvou způsobů, jak ji otevřít a dostat se k úložnému prostoru, ale po zásahu kladivem o svoji schránku nadobro přijdete!

Originální dárek s trochou napětí

Jako děti jsme snad všichni milovali hru na hledání pokladu, i když obvykle ukrýval jen sáček bonbónů nebo drobnosti. Spíše než o obsah nálezu nám šlo o dobrodružství, které „honbu“ za pokladem provázelo. Naše tajná schránka je takovým symbolickým návratem do dětských let, kdy nebyla nouze o zábavu a napínavou hru. Už sama o sobě je vtipným dárkem pro každého milovníka záhad a hlavolamů. Co se v ní asi bude ukrývat? 

Alternativní produkty

 CenaDoručení
DPD ČR89 Kčpátek 28.6.?Kurýrní služba DPD Vám doručí zásilku do 24h od odeslání
DPD Slovensko200 Kčpondělí 1.7.?Kurýrní služba DPD Vám doručí zásilku do 48h od odeslání