Provoz e-shopu byl ukončen. Objednávky nelze zadávat.

Tekutý písek

Venku prší nebo je chladné počasí a vaše děti se nudí? Když nemohou na pískoviště, pořiďte jim přímo domů zázračný tekutý písek. Je to opravdový hit, který zaujal pány kluky i děvčata. Ekologický tekutý písek se nelepí, nemastí a snadno lze smýt vodou. Šikovné dětské prsty z něj zvládnou postavit nedobytný hrad, udělat klasické bábovičky a spoustu jiných zajímavých výtvorů.

Více informací >Kód produktu: 640010

Hraní s chytrým pískem je zábavné a uklidňující

Trápí vás, že vaše ratolesti chvilku neposedí a u žádné hry dlouho nevydrží? Pokud jim pořídíte senzační tekutý písek pro děti, budou mít o perfektní zábavu postaráno. Měkká a hebká písková hmota je příjemná na dotek a slouží nejen ke hře, ale i k terapeutické činnosti. Zlepšuje jemnou motoriku dětských prstů a rukou, a také má uklidňující účinky. Zbavit se stresu mohou pomocí zázračného tekutého písku i hraví dospěláci.

Základní údaj1:id:

  • tekutý písek světle hnědé barvy
  • je hygienicky nezávadný a netoxický
  • dobře smývatelný vodou, nelepí se a nemastí
  • je určen pro děti od 3 let

Složení: 98 % čistý písek a 2 % pojiva (chráněno patentem)

Obsah: 500 g (dodáváno v plastovém obalu)

Produkt vyhovuje bezpečnostním směrnicím pro uvedení na trzích v EU. Certifikát dle EN 1171.

Tekutý písek – báječná tvůrčí hračka pro děti

Malé pískoviště do bytu se stalo mezi vánočními dárky skutečnou peckou. Kluci a holky přišli tvarovatelnému tekutému písku rychle na chuť a jeho obliba stoupá. Velmi spokojené jsou i maminky, protože na tekutém písku se nedrží bakterie a měkká hmota nedělá nepořádek. Děti mohou bez rizika ušpinění stavět a tvarovat, cokoliv je napadne. Tekutý písek pro děti nikdy nevyschne a stále dokola lze krájet, vytlačovat, válet nebo mačkat.

Upozornění: Formičky nejsou součástí balení!

Alternativní produkty

Články k produktu

Jak zabavit děti doma i venku

Jak zabavit děti doma i venku

Zlobí vás, že vaše děti zahánějí nudu vysedáváním u počítače nebo před televizní obrazovkou? Věnujte jim k narozeninám, za vysvědčení nebo pod stromeček dárky, které je zabaví na dlouhou dobu. Nejlepší je probudit v dítěti zájem třeba o výtvarné činnosti, nebo včas podchytit hudební či sportovní nadání.

Zobrazit celý článek

Zabavte děti kouzelným tekutým pískem

Zabavte děti kouzelným tekutým pískem

Senzační novinkou, která uchvátila kluky a holky po celém světě, je zázračný tekutý písek pro děti. Toto netradiční pískoviště se pohodlně vejde do každého dětského pokoje nebo herny. Když venku prší, sněží nebo mrzne a děti nemohou ven, s lehce tvarovatelným pískem si kdykoliv pohrají v teple domova. Děvčata můžou dělat jednu bábovičku za druhou a kluci třeba zkusí postavit pohádkový hrad. Jak na to? Neváhejte se inspirovat naším článkem.

Zobrazit celý článek

Zobrazit všechny články
 CenaDoručení
DPD ČR89 Kčpondělí 21.10.?Kurýrní služba DPD Vám doručí zásilku do 24h od odeslání
DPD Slovensko200 Kčúterý 22.10.?Kurýrní služba DPD Vám doručí zásilku do 48h od odeslání