Provoz e-shopu byl ukončen. Objednávky nelze zadávat.

Toaletní papír 1000Kč

Mezi báječné dárky pro vtipálky patří originální toaletní papír s potiskem bankovek v hodnotě tisícikoruny. Netradiční toaleťák na záchod je k dostání v praktické plastové dóze, kterou stačí jen zabalit a opatřit mašlí. Žertovným toaletním papírem můžete překvapit jak členy vaší rodiny, tak i přátele nebo kolegy, kterým nechybí smysl pro humor.

Více informací >Kód produktu: 730005

Mezi báječné dárky pro vtipálky patří originální toaletní papír s potiskem bankovek v hodnotě tisícikoruny. Netradiční toaleťák na záchod je k dostání v praktické plastové dóze, kterou stačí jen zabalit a opatřit mašlí. Žertovným toaletním papírem můžete překvapit jak členy vaší rodiny, tak i přátele nebo kolegy, kterým nechybí smysl pro humor.      

Plíživá inflace již i na vašem záchodě!

Trápí vás věčně napnutý rodinný rozpočet? Štvou vás chmurné předpovědi renomovaných ekonomů? Pořiďte si u nás vtipný toaletní papír s potiskem 1000 Kč jako nezbytnou výbavu vaší toalety. S chutí můžete bankovkový toaleťák na záchodě použít a pak spláchnout. A tento luxus si můžete dopřávat každý den! Nevšední toaletní papír z naší pestré nabídky je dárkem, který najde uplatnění v každé domácnosti.

Specifikace produktu:

  • 2vrstvý toaletní papír
  • z jedné strany je barevný potisk
  • délka role: 20 m
  • rozměry: 8 cm x 11 cm   
  • gramáž: 18 g/1 m²

Baleno v praktické plastové krabičce s víkem.

Dárek, který se hned tak nevidí!

Pokud vás už nebaví dávat kamarádům, příbuzným nebo kolegům běžné dárky v podobě čokolády, kosmetiky či alkoholu, vyberte jim u nás toaletní papír s nápaditým potiskem. Jedná se o senzační překvapení pro každého oslavence, který touží po penězích. Na každém útržku unikátního toaletního papíru je natištěna tisícikoruna, která je zcela k nerozeznání od pravé bankovky. Komu by se taková hygienická pomůcka nelíbila!

Chytrý nákup WC papíru

Zaujal vás vtipný toaletní papír 1000 Kč? Klidně si ho v našem eshopu pořiďte i sami pro sebe. Tento dvouvrstvý toaletní papír s jemným barevným potiskem se příjemně používá a ještě vám udělá parádu na WC. Uvidíte, že vám ho každá návštěva bude závidět.      

Alternativní produkty

 CenaDoručení
DPD ČR89 Kčpondělí 21.10.?Kurýrní služba DPD Vám doručí zásilku do 24h od odeslání
DPD Slovensko200 Kčúterý 22.10.?Kurýrní služba DPD Vám doručí zásilku do 48h od odeslání