Provoz e-shopu byl ukončen. Objednávky nelze zadávat.

Toaletní papír 5000Kč

VýprodejSleva 70%
VýprodejSleva 70%

Máte rádi užitečné dárky, které pobaví? Darujte toaletní papír s barevným potiskem 5000 Kč. Možná se vám pětitisícovka do ruky hned tak nedostane, tak alespoň její věrnou napodobeninu řádně využijte na WC. Originální toaleťák s pětitisícovkou zaujme jak členy vaší rodiny, tak i pozvanou návštěvu.

Více informací >Kód produktu: 730004

Chcete překvapit? Věnujte netradiční toaletní papír

Už vás netěší dávat příbuzným, kamarádům nebo kolegům klasické dárky v podobě čokolády nebo alkoholu? Nechte se inspirovat naší pestrou nabídkou a darujte toaletní papír s nápaditým potiskem. Pokud oslavenec touží po penězích, překvapte ho skvělým toaleťákem! Na každém útržku je natištěna pětitisícovka, která je k nerozeznání od pravé bankovky. Role neobvyklého toaletního papíru je pěkně uložena v plastové krabičce s víčkem.

Specifikace produktu:

  • toaletní papír s potiskem 5000 Kč
  • rozměry: cca 8 cm (průměr), 11,3 cm (výška)
  • barevný papír je v kotouči
  • rozměry balení: 9 cm x 12 cm

Štve vás finanční krize? Spláchněte ji do záchodu

Máte věčně napnutý rodinný rozpočet? Berte to s nadhledem a pořiďte si v našem dárkovém e-shopu vtipný toaletní papír s potiskem reálně vypadající pětitisícovky. S gustem můžete bankovkový toaleťák na záchodě použít a pak spláchnout! Tento luxus si lze dopřávat každý den. Unikátní záchodový papír je perfektním dárkem pro vaše kamarády nebo příbuzné, kteří mají smysl pro humor a recesi.

Báječné překvapení pro partnera

Nevíte, jak originálně obdarovat vašeho partnera, který rád dostává žertovné dárky? Senzační toaletní papír, na kterém se pětitisícovka skvěle vyjímá, patří mezi nejlepší dárky pro muže. Plastová krabička s rolí designového toaletního papíru potěší vašeho partnera určitě víc než klasická bonboniéra nebo pěna po holení.

Alternativní produkty

Články k produktu

10 způsobů, jak zareagovat na dárek

10 způsobů, jak zareagovat na dárek

Pokaždé, když dostanete dárek, tak se od Vás očekává nějaká reakce. Někdy máte takovou radost, že by jste nejradši skákali 10 metrů do výšky samou radostí. Ne vždy se ale dotyčný trefí do Vašeho vkusu a vy musíte nějak zareagovat. Připravili jsme pro Vás 10 možností, jak můžete zareagovat.

Zobrazit celý článek

TOP 10 – dárky pro muže

TOP 10 – dárky pro muže

Hledáte zajímavý dárek pro partnera, tatínka, kamaráda nebo šéfa? Nechte se inspirovat naší pestrou nabídkou. Sestavili jsme pro vás seznam těch nejlepších dárků, které muže zaujmou a pobaví. Mezi TOP 10 senzačními dárky najdete jak úžasné vychytávky, tak užitečné pomůcky do auta, na doma i na cesty. Sháníte ideální mužský dárek? U nás jste na správné adrese.

Zobrazit celý článek

Zobrazit všechny články
 CenaDoručení
DPD ČR89 Kčúterý 26.11.?Kurýrní služba DPD Vám doručí zásilku do 24h od odeslání
DPD Slovensko200 Kčstředa 27.11.?Kurýrní služba DPD Vám doručí zásilku do 48h od odeslání