Provoz e-shopu byl ukončen. Objednávky nelze zadávat.

Toaletní papír Daňové přiznání

Máte zlost na berňák? Pořiďte si v našem e-shopu skvělý toaletní papír s potiskem daňového přiznání. Po použití jej můžete klidně spláchnout do záchodu! Na WC si na vás upíři z finančáku rozhodně nepřijdou. Toaleťák potištěný imitací formuláře k dani pobaví členy vaší rodiny i každou návštěvu.

Více informací >Kód produktu: 730003

Vtipný dárek do domácnosti

Už vás nudí pořizovat si domů užitečné věci s fádním designem? Pak je netradiční záchodový papír, na jehož útržcích je natištěno daňové přiznání, určen právě vám! Nechte se inspirovat naší bohatou nabídkou a objednejte si nápaditý toaletní papír pro sebe i pro své přátele. Utírat se na WC místo nudným jednobarevným papírem můžete nenáviděným formulářem k dani. Zvláště podnikatele, řemeslníky nebo drobné živnostníky, kteří musí daňové přiznání rok co rok odevzdávat, vtipný toaleťák velmi pobaví.

Specifikace produktu:

  • toaletní papír s potiskem Daňové přiznání
  • rozměry: cca 8,5 cm (průměr), 10 cm (výška)
  • toaletní papír je v kotouči
  • rozměry krabičky: 9,5 x 10,5 cm

Naložte s daňovým přiznáním podle libosti!

Neobyčejný toaletní papír s potiskem daňového přiznání je vyroben tak, aby přesně kopíroval strukturu formuláře. S gustem můžete věrohodnou napodobeninu daňového přiznání na WC použít a pak útržky spláchnout do záchodové mísy. A to se všemi kolonkami a podkolonkami, včetně vtipných hlášek určených finančnímu úřadu. Uvidíte, jak se vám uleví!

Nejlepší dárek pro muže

Nevíte, jak originálně překvapit vašeho partnera k svátku nebo Vánocům? Pokud rád dostává žertovné dárky, daňové přiznání na toaletním papíře se mu bude jistě líbit. Pěkná průhledná krabička s rolí toaletního papíru s neobvyklým potiskem zaujme vašeho partnera rozhodně víc než klasická bonboniéra nebo zimní rukavice.

Alternativní produkty

Články k produktu

Tipy na skvělé dárky pro vtipálky

Tipy na skvělé dárky pro vtipálky

Přemýšlíte nad perfektním dárkem pro muže, který nezkazí žádnou legraci? Inspirujte se bohatou nabídkou našeho e-shopu s dárky pro každou příležitost. Pokud chcete originálně překvapit oslavence se smyslem pro humor, nabídneme vám hned několik báječných tipů. Každého vtipálka určitě zaujme unikátní mluvící ovladač na ženu a pobaví i toaletní papír s nápaditým potiskem. A máme pro vás i spoustu jiných povedených dárků…

Zobrazit celý článek

Zobrazit všechny články
 CenaDoručení
DPD ČR89 Kčstředa 23.10.?Kurýrní služba DPD Vám doručí zásilku do 24h od odeslání
DPD Slovensko200 Kččtvrtek 24.10.?Kurýrní služba DPD Vám doručí zásilku do 48h od odeslání