Provoz e-shopu byl ukončen. Objednávky nelze zadávat.

Toaletní papír Dolary

Výprodej
Výprodej

Buďte originální a darujte členům rodiny toaletní papír s potiskem dolarových bankovek. Neobyčejným záchodovým papírem s imitací stodolarovek si doma můžete zpestřit nudné chvíle v místnosti, kam chodí každý sám. Toaleťák s dolary z vás alespoň na WC učiní miliardáře.

Více informací >Kód produktu: 730002

Překvapte návštěvu netradičním toaletním papírem

Přestalo vás bavit pořizovat si na WC běžný záchodový papír? Nechte se inspirovat naší pestrou nabídkou a objednejte si toaletní papír s nápaditým potiskem. Máte rádi peníze? Pak se vám bude líbit skvělý toaleťák celý potištěný dolary. Místo útržků jednobarevného papíru se můžete na WC utírat světově uznávanou měnou. Buďte si jistí, že vaši hosté vám budou skvělý toaletní papír závidět.

Specifikace produktu:

  • toaletní papír s potiskem Dolary
  • rozměry papíru: cca 10 x 9,5 x 9,5 cm
  • barevný papír je v kotouči
  • baleno v průhledné krabičce z plastu

Preferovaná měna na záchodovém papíře

Jak se nejlépe vykašlat na finanční krizi? Pořídit si na WC vtipný toaletní papír, který má na každém útržku americký dolar (a ne jeden). Unikátní toaleťák je výborným dárkem pro vaše kamarády nebo příbuzné, kteří mají smysl pro humor a nadsázku. Tímto malým žertíkem je určitě pobavíte. S gustem mohou dokonalou imitaci dolarových bankovek na záchodě použít a pak spláchnout jako odpad. Tento luxus si obdarovaní mohou dopřát každý den.

Užitečný dárek pro pobavení

Nevíte, čím překvapit k svátku vašeho partnera, který rád dostává žertovné dárky? Senzační toaletní papír s potiskem věrohodných stodolarovek patří mezi nejlepší dárky pro muže, kteří milují nevšední překvapení. Pěkná krabička s rolí „dolarového“ toaletního papíru potěší vašeho partnera rozhodně víc než klasická bonboniéra nebo jednobarevná kravata.

Alternativní produkty

 CenaDoručení
DPD ČR89 Kčpátek 28.6.?Kurýrní služba DPD Vám doručí zásilku do 24h od odeslání
DPD Slovensko200 Kčpondělí 1.7.?Kurýrní služba DPD Vám doručí zásilku do 48h od odeslání