Provoz e-shopu byl ukončen. Objednávky nelze zadávat.

Toaletní papír Euro

Sháníte vtipný dárek? Darujte neobvyklý toaletní papír s potiskem bankovek Euro. Unikátním toaleťákem si můžete lehce vystřelit třeba z vašeho kamaráda, který touží zbohatnout. Pokud má smysl pro humor, váš nevinný žertík jistě ocení.

Více informací >Kód produktu: 730001

Překvapte členy rodiny netradičním toaletním papírem

Už vás nudí pořizovat na WC klasický záchodový papír? Inspirujte se v našem e-shopu a objednejte si do domácnosti skvělý toaletní papír s nápaditým potiskem euro bankovek. Místo útržků papíru s fádními kytičkami nebo motýlky můžete na WC používat imitaci měny, která vám možná ani není sympatická. Radost originálním toaletním papírem určitě uděláte i členům rodiny a velice překvapeni budou i vaši hosté.

Specifikace produktu:

  • toaletní papír Euro
  • rozměry papíru: cca 10 x 9,5 x 9,5 cm
  • toaletní papír je v kotouči

Euro na jedno použití

Zlobí vás finanční krize? Stále dokola řešíte rodinný rozpočet? Zachovejte si smysl pro humor a pořiďte si pro pobavení skvělý toaletní papír s natištěnými bankovkami v Euro měně. Vaši peněženku to sice neobohatí, ale na WC si o ekonomické krizi můžete klidně myslet svoje! S gustem útržek s dokonalou imitací euro bankovky použijte a pak ho spláchněte do záchodu. Uleví se vám dvojnásob!

Dárek k nezaplacení

Buďte originální a vtipným toaletním papírem Euro obdarujte k svátku, narozeninám nebo Vánocům svého partnera, který touží po penězích. Senzační toaletní papír Euro patří mezi nejlepší dárky pro muže, kteří milují překvapení. Tito muži raději pod vánočním stromečkem najdou dárkovou krabičku s rolí unikátního toaletního papíru než tradiční pantofle nebo pěnu na holení. Toaleťák s natištěnou euro měnou jako neotřelý dárek ocení i vaši přátelé, kolegové nebo příbuzní.

Alternativní produkty

Články k produktu

Tipy na skvělé dárky pro vtipálky

Tipy na skvělé dárky pro vtipálky

Přemýšlíte nad perfektním dárkem pro muže, který nezkazí žádnou legraci? Inspirujte se bohatou nabídkou našeho e-shopu s dárky pro každou příležitost. Pokud chcete originálně překvapit oslavence se smyslem pro humor, nabídneme vám hned několik báječných tipů. Každého vtipálka určitě zaujme unikátní mluvící ovladač na ženu a pobaví i toaletní papír s nápaditým potiskem. A máme pro vás i spoustu jiných povedených dárků…

Zobrazit celý článek

Zobrazit všechny články
 CenaDoručení
DPD ČR89 Kčstředa 16.10.?Kurýrní služba DPD Vám doručí zásilku do 24h od odeslání
DPD Slovensko200 Kččtvrtek 17.10.?Kurýrní služba DPD Vám doručí zásilku do 48h od odeslání