Provoz e-shopu byl ukončen. Objednávky nelze zadávat.

Toaletní papír Kámasutra

Ani na záchodě nemusí být nuda! Zpestřit svou toaletu si můžete originálním toaletním papírem Kámasútra potištěným všemožnými erotickými polohami. Během sezení na WC se tak lze předem navnadit na romantický večer se svou láskou. Díky toaleťáku Kámasútra si zkuste nacvičit na záchodě polohu, kterou partnera překvapíte ihned po vykonání! Nebo se alespoň na WC pobavíte, protože unikátní toaletní papír je potištěn i spoustou lechtivých vtipů.

Více informací >Kód produktu: 730012

Vtipný dárek k Valentýnu nebo MDŽ

Eroticky laděným toaleťákem potěšíte muže i ženy, kterým nechybí smysl pro humor. Pokud chcete, aby byl váš milostný život pestrý, toaletní papír Kamasutra by vám doma neměl chybět. Vždyť i záchodový papír může být poučný! Vtipný toaleťák s velice nápaditým zpracováním můžete darovat k jakékoliv příležitosti. Jako báječný dárek k narozeninám, svátku zamilovaných nebo jen tak pro radost.        

Popis produktu:

  • toaletní papír s erotickým motivem
  • papír je v kotouči
  • baleno v průhledné krabičce z plastu
  • rozměry papíru: 10 x 8 cm

Tip na nevšední erotický dárek

Buďte originální a darujte dospělým členům rodiny toaletní papír s natištěnými erotickými polohami a množstvím vtipů na téma sex. Tímto neobyčejným záchodovým papírem si lze rozhodně zpestřit nudné chvíle v místnosti, kam chodí každý sám! Uvidíte, že pěkná průhledná krabička s rolí toaletního papíru s neobvyklým potiskem překvapí vašeho partnera víc než klasická bonboniéra nebo teplé rukavice.  

Konec nudným toaleťákům

Pokud vás omrzel klasický bílý toaletní papír, pořiďte si v našem eshopu toaleťák s troškou erotiky. Pobaví všechny dospěláky a může sloužit jako skvělý „studijní“ materiál před romantickou nocí ve dvou. Tematicky laděné toaletní papíry jsou ideálním dárkem do domácnosti! 

 CenaDoručení
DPD ČR89 Kččtvrtek 20.6.?Kurýrní služba DPD Vám doručí zásilku do 24h od odeslání
DPD Slovensko200 Kčpátek 21.6.?Kurýrní služba DPD Vám doručí zásilku do 48h od odeslání