Provoz e-shopu byl ukončen. Objednávky nelze zadávat.

Toaletní papír Sudoku

Vskutku originálním dárkem do domácnosti je toaletní papír Sudoku. Všem vášnivým luštitelům ideálně zpříjemní nudné sezení na toaletní míse. Na každém útržku záchodového papíru je natištěna jiná varianta sudoku. Věřte, že členové rodiny i hosté budou neobvyklým toaletním papírem nadšeni.

Více informací >Kód produktu: 730000

Konec nudy na WC

Hledáte zábavný dárek pro milovníky rébusů? Toaletní papír Sudoku je správnou volbou! Dosud bylo zvykem luštit oblíbenou japonskou hříčku s čísly doma za stolem, ve vlaku, v autobuse nebo třeba v čekárně u lékaře. Překvapte fanoušky sudoku a věnujte jim unikátní toaletní papír, díky němuž mohou luštit už i na WC. Jedná se o malý dárek, který ale vášnivému luštiteli udělá velkou radost.

Specifikace produktu:

  • toaletní papír Sudoku
  • rozměry papíru: cca 10 x 9,5 x 9,5 cm
  • velikost Sudoku mřížky: 9 x 9 cm
  • baleno v pěkné krabičce

Super dárek pro trénink mozkových závitů

Všude se dočteme, jak je důležité trénovat mozek luštěním křížovek, rébusů nebo sudoku. Pokud nemáte jindy čas, luštěte při kralování na „porcelánovém trůnu“. Stačí si v našem e-shopu objednat originální toaletní papír s číselnými mřížkami a nuda na záchodě vám už nehrozí. Pokud si vy sami bystříte mozek jiným způsobem, obdarujte zábavným záchodovým papírem členy rodiny nebo kamarády. Každý milovník sudoku váš bezvadný nápad určitě ocení!

Luštění na doma i na cesty

Roli úžasného toaletního papíru potištěného Sudoku mřížkami můžete používat na svém vlastním WC, ale pokud jedete na dovolenou nebo služební cestu, přibalte si unikátní sudoku do zavazadla. Na záchodě v hotelovém pokoji vám speciální toaletní papír pro náruživé luštitele přijde vhod. Každý čtvereček obsahuje jinou číselnou mřížku, v žádném případě se sudoku na toaleťáku neopakuje. A pokud by se vám náhodou luštění nedařilo, jednoduše útržek papíru zmačkejte a spláchněte do záchodu.

Alternativní produkty

 CenaDoručení
DPD ČR89 Kččtvrtek 20.6.?Kurýrní služba DPD Vám doručí zásilku do 24h od odeslání
DPD Slovensko200 Kčpátek 21.6.?Kurýrní služba DPD Vám doručí zásilku do 48h od odeslání