Provoz e-shopu byl ukončen. Objednávky nelze zadávat.

Toaletní papír svítící

VýprodejSleva 25%
VýprodejSleva 25%

Dáváte rádi neobvyklé dárky? Věnujte svítící toaletní papír, který je potmě vždy po ruce. Jedná se o dokonalou hygienickou pomůcku do domácnosti, která jde s dobou! Při vstupu na toaletu bude každý ohromen, když na něj v šeru místnosti zasvítí originální fosforeskující toaleťák. Lepší dárek pro vtipálka určitě neseženete.

Více informací >Kód produktu: 730011

Dáváte rádi neobvyklé dárky? Věnujte svítící toaletní papír, který je potmě vždy po ruce. Jedná se o dokonalou hygienickou pomůcku do domácnosti, která jde s dobou! Při vstupu na toaletu bude každý ohromen, když na něj v šeru místnosti zasvítí originální fosforeskující toaleťák. Lepší dárek pro vtipálka určitě neseženete.  

Zábavný toaletní papír

Se svítícím toaleťákem už nikdy nebudete mít problém „uvolnit se“ na rozespalých návštěvách toalety. Neobyčejný WC papír oceníte i tehdy, když náhodnou vypne elektrický proud nebo praskne žárovka. Pokud budete zrovna sedět na toaletě, najít potmě svítící toaletní papír bude hračka. Jedná se o bezpečnou, zdravotně nezávadnou hygienickou pomůcku. Rozhodně se nemusíte obávat, že vám po použití fosforeskujícího toaleťáku bude svítit i vaše pozadí.

Specifikace produktu:

  • 2vrstvý toaletní papír
  • délka role: 20 m
  • rozměry: 8 cm x 11 cm  
  • gramáž: 18 g/1 m²

Baleno v pěkné papírové krabičce.

Nápad, který zaslouží pochvalu

Pokud jste pozváni k přátelům nebo příbuzným na kolaudaci nového bytu, přineste s sebou nevšední dárek. Svítící toaletní papír překvapí, pobaví a ještě bude užitečný! Zvláště milovníci kuriozit a neotřelých dárků budou vaším WC papírem nadšení. Komu bude líto netradiční svítící toaleťák používat, může si s ním alespoň vyzdobit onu místnost.

Tenhle toaleťák je bomba!

Zaujal vás svítící záchodový papír natolik, že byste ho chtěli mít doma? Klidně si ho v našem eshopu pořiďte sami pro sebe. Tato novinka ze světa hygieny je nejen kuriózní dekorací, ale i praktickým pomocníkem. Unikátní toaletní papír, který svítí a je potmě ihned k dispozici, vám bude závidět každá návštěva.

Alternativní produkty

 CenaDoručení
DPD ČR89 Kčpondělí 1.7.?Kurýrní služba DPD Vám doručí zásilku do 24h od odeslání
DPD Slovensko200 Kčúterý 2.7.?Kurýrní služba DPD Vám doručí zásilku do 48h od odeslání