Provoz e-shopu byl ukončen. Objednávky nelze zadávat.

Toaletní papír s vtipy

Hledáte originální dárek do domácnosti? Darujte, co by nikdo nečekal. Toaletní papír s vtipy překvapí každého, kdo jím bude obdarován. Neobvyklý toaleťák si s sebou můžete brát na WC místo novin nebo mobilu. S vtipy na útržcích záchodového papíru se nebude nikdo nudit! A věřte, že se jedná o ten nejlepší dárek pro všechny vtipálky.

Více informací >Kód produktu: 730010

Hledáte originální dárek do domácnosti? Darujte, co by nikdo nečekal. Toaletní papír s vtipy překvapí každého, kdo jím bude obdarován. Neobvyklý toaleťák si s sebou můžete brát na WC místo novin nebo mobilu. S vtipy na útržcích záchodového papíru se nebude nikdo nudit! A věřte, že se jedná o ten nejlepší dárek pro všechny vtipálky. 

Aby bylo veselo…

Máte partnera, kamaráda, švagra nebo jiného příbuzného, který si rád posedí „na trůně“? Pak mu k jakékoliv příležitosti věnujte netradiční dárek, jakým je  unikátní toaletní papír s vtipy. Díky roli žertovného WC papíru se v místnosti, kam i císařpán chodí sám, skvěle zabaví všichni členové rodiny, a třeba i návštěva. Nevšední toaletní papír z naší pestré nabídky je dárkem, který najde uplatnění v každé domácnosti.

Specifikace produktu:

  • 2vrstvý toaletní papír
  • z jedné strany je barevný potisk
  • délka role: 20 m
  • rozměry: 8 cm x 11 cm   
  • gramáž: 18 g/1 m²

Baleno v praktické plastové krabičce s víkem.

Zábavná hygienická pomůcka

Pokud nemáte jindy čas, čtěte si při kralování na „porcelánovém trůnu“. Stačí si u nás objednat originální toaletní papír s celou řadou úžasných vtipů a nuda na záchodě vám už nehrozí. Roli zábavného toaleťáku v lehce přenosné plastové krabičce můžete používat na vlastním WC nebo si ho vzít na dovolenou či služební cestu. Při nudném sezení na záchodě v hotelovém pokoji vám vtipný toaletní papír třeba přijde vhod.  

Sbohem nudným dárkům!

Pro milovníky kuriozit je výjimečný toaletní papír s vtipy trefou do černého. Můžete se spolehnout na to, že podobný dárek každému uživateli skvěle poslouží. Je fakt, že zábavný WC papír nakonec skončí spláchnutý v toaletě, ale svůj účel – pobavit obdarovaného – na sto procent splnil.   

Alternativní produkty

 CenaDoručení
DPD ČR89 Kčúterý 19.11.?Kurýrní služba DPD Vám doručí zásilku do 24h od odeslání
DPD Slovensko200 Kčstředa 20.11.?Kurýrní služba DPD Vám doručí zásilku do 48h od odeslání