Provoz e-shopu byl ukončen. Objednávky nelze zadávat.

Toaletní papír výročí 30

Jste pozváni na oslavu kulatin? Vezměte s sebou vskutku originální dárek v podobě neobvyklého toaletního papíru. Pokud je oslavenci 30 let, vyberte mu v naší pestré nabídce vtipný WC papír určený pro všechny třicátníky se smyslem pro humor. Toaleťák s blahopřáním pobaví každého milovníka netradičních dárků a kuriozit.

Více informací >Kód produktu: 730008

Jste pozváni na oslavu kulatin? Vezměte s sebou vskutku originální dárek v podobě neobvyklého toaletního papíru. Pokud je oslavenci 30 let, vyberte mu v naší pestré nabídce vtipný WC papír určený pro všechny třicátníky se smyslem pro humor. Toaleťák s blahopřáním pobaví každého milovníka netradičních dárků a kuriozit.   

Stylový dárek do domácnosti   

Věřte, že role toaletního papíru s gratulací bude hitem mezi ostatními dárky pro jubilanta. Už na první pohled vypadá toaletní papír výročí 30 zajímavěji než běžný toaleťák. Je uložený v průhledné plastové dóze, kterou lehce zabalíte do dárkového balicího papíru a můžete přidat i velkou mašli. Překvapený výraz oslavence po rozbalení vašeho dárku bude určitě stát za tu námahu.         

Specifikace produktu:

  • 2vrstvý toaletní papír
  • z jedné strany je barevný potisk
  • délka role: 20 m
  • rozměry: 8 cm x 11 cm  
  • gramáž: 18 g/1 m²

Baleno v praktické plastové krabičce s víkem.

Dárek pro pobavení i k užitku

Dáváte rádi užitečné dárky? Unikátní toaletní papír, speciálně určený ke třicátým narozeninám, je správnou volbou. Oslavence pobaví a překvapí víc než láhev alkoholu, klasická bonboniéra nebo domácí bačkory. Nápaditý záchodový papír s jemným potiskem bude mít čerstvý třicátník denně na očích. A pokud mu bude vadit, že roky přibývají, může toaleťák s číslicí 30 s gustem použít a spláchnout do záchodu.

Tip na dárek pro kamaráda nebo kolegu

Máte partu báječných přátel a rádi se obdarováváte nevšedními dárky? Toaletní papír s humorným potiskem jako dárek hned tak něco nepřekoná! Jemný WC papír je nezbytnou hygienickou pomůckou, a pokud má ještě nápaditý potisk, slouží i pro parádu. Každá návštěva ho bude oslavenci závidět.       

Alternativní produkty

 CenaDoručení
DPD ČR89 Kččtvrtek 20.6.?Kurýrní služba DPD Vám doručí zásilku do 24h od odeslání
DPD Slovensko200 Kčpátek 21.6.?Kurýrní služba DPD Vám doručí zásilku do 48h od odeslání