Provoz e-shopu byl ukončen. Objednávky nelze zadávat.

Toaletní papír výročí 40

Vtipným dárkem pro oslavence, který právě slaví 40 let, je unikátní toaletní papír s potiskem. Věřte, že toaleťák určený k nejdůležitějším kulatinám mezi ostatními dárky pro jubilanta určitě vynikne. Role jemného toaletního papíru je uložena v plastové dóze s víčkem, stačí ji jen zabalit nebo přidat mašli. Buďte originální a darujte netradiční dárek, na který obdarovaný hned tak nezapomene.

Více informací >Kód produktu: 730007

Vtipným dárkem pro oslavence, který právě slaví 40 let, je unikátní toaletní papír s potiskem. Věřte, že toaleťák určený k nejdůležitějším kulatinám mezi ostatními dárky pro jubilanta určitě vynikne. Role jemného toaletního papíru je uložena v plastové dóze s víčkem, stačí ji jen zabalit nebo přidat mašli. Buďte originální a darujte netradiční dárek, na který obdarovaný hned tak nezapomene.   

Neobvyklá gratulace pro čtyřicátníka

Hledáte skvělý narozeninový dárek pro vtipálka? Pokud je mu právě čtyřicet, překvapte ho hygienickou pomůckou s nevšedním grafickým potiskem. Jedná se o dárek, který pobaví a ještě bude k užitku! Toaletní papír výročí 40 se hodí věnovat i jako žertovné přání, které vše podstatné řekne za vás! Vždyť čtyřicítka je jen číslo – stačí přidat plyn a životem uhánět dál…        

Specifikace produktu:

  • 2vrstvý toaletní papír
  • z jedné strany je barevný potisk
  • délka role: 20 m
  • rozměry: 8 cm x 11 cm  
  • gramáž: 18 g/1 m²

Baleno v praktické plastové krabičce s víkem.

Tip na dárek pro partnera

Ohrnuje váš partner nos nad klasickými dárky? Hned tak ho, milé dámy, ničím nepřekvapíte? Trefou do černého je darovat partnerovi ke 40. narozeninám veskrze užitečný dárek, jakým je záchodový papír s gratulací. Proč darovat ke kulatinám obligátní láhev alkoholu či klasickou bonboniéru, když jsou k dostání tak úžasné dárky!

Pro milovníky kuriozit

Oslavenec libující si v dárcích, které nepostrádají vtip, dárek v podobě toaletního papíru s potiskem jistě ocení. Proto neváhejte jemný WC papír  s číslicí 40 věnovat každému čtyřicátníkovi, který má smysl pro legraci a nadsázku. Kdo není spokojený se svým věkem, může toaletní papír s chutí použít a pak spláchnout do záchodu.   

Alternativní produkty

 CenaDoručení
DPD ČR89 Kčpondělí 21.10.?Kurýrní služba DPD Vám doručí zásilku do 24h od odeslání
DPD Slovensko200 Kčúterý 22.10.?Kurýrní služba DPD Vám doručí zásilku do 48h od odeslání