Provoz e-shopu byl ukončen. Objednávky nelze zadávat.

Toaletní papír výročí 50

Sháníte originální dárek pro čerstvého padesátníka? Překvapením bude žertovný toaletní papír určený pro oslavence nejdůležitějších kulatin. Toaleťák k padesátinám nezklame žádného milovníka kuriozit či netradičních dárků. Pokud máte mezi kamarády nebo kolegy jubilanta se smyslem pro humor, toaletní papír se speciálním potiskem k 50. narozeninám je správnou volbou.

Více informací >Kód produktu: 730006

Sháníte originální dárek pro čerstvého padesátníka? Překvapením bude žertovný toaletní papír určený pro oslavence nejdůležitějších kulatin. Toaleťák k padesátinám nezklame žádného milovníka kuriozit či netradičních dárků. Pokud máte mezi kamarády nebo kolegy jubilanta se smyslem pro humor, toaletní papír se speciálním potiskem k 50. narozeninám je správnou volbou. 

Dárek, na jaký se nezapomíná

Překvapení v podobě toaletního papíru s gratulací a upozorněním, že je čas zpomalit tempo, bude mezi ostatními dárky pro jubilanta k nepřehlédnutí. Už na první pohled vypadá toaletní papír výročí 50 zajímavěji než běžný toaleťák. Role neobvyklého záchodového papíru je uložena v průhledné plastové dóze,  takže stačí přidat barevnou mašli a můžete vyrazit na narozeninovou oslavu.     

Specifikace produktu:

  • 2vrstvý toaletní papír
  • z jedné strany je barevný potisk
  • délka role: 20 m
  • rozměry: 8 cm x 11 cm  
  • gramáž: 18 g/1 m²

Baleno v praktické plastové krabičce s víkem.

Užitečný dárek do domácnosti

Pokud dáváte rádi užitečné dárky, toaletní papír – speciálně určený k padesátým narozeninám – je ideálním řešením. Oslavence pobaví a jistě překvapí víc než obligátní láhev alkoholu, klasická bonboniéra nebo kosmetický balíček. Také místo papírového přáníčka ke kulatým narozeninám klidně neváhejte pořídit jemný toaleťák s vtipným grafickým potiskem, který bude mít čerstvý padesátník denně na očích.

Toaletní papír jako gratulace

Máte partnera, příbuzného, kamaráda nebo kolegu, kterému vadí, že mu roky přibývají? Pak mu jako dárek k významnému jubileu pořiďte tento nápaditý záchodový papír. Každý den může „nenáviděnou číslici“ použít, zmačkat a spláchnout do záchodu. Skvěle se tak vypořádá s léty, která nejde jinak zastavit.

Alternativní produkty

 CenaDoručení
DPD ČR89 Kčpondělí 21.10.?Kurýrní služba DPD Vám doručí zásilku do 24h od odeslání
DPD Slovensko200 Kčúterý 22.10.?Kurýrní služba DPD Vám doručí zásilku do 48h od odeslání