Provoz e-shopu byl ukončen. Objednávky nelze zadávat.

Trička na lahev

Oslavencům zpravidla darujeme láhev alkoholu, třeba i v pěkné dárkové tašce nebo elegantní kazetě. Pokud má váš příbuzný, kolega anebo kamarád smysl pro humor a recesi, zkuste ho překvapit dárkem v opravdu netradičním balení. Darujte mu jeho oblíbené pití v originálním tričku na lahev. V našem e-shopu máte na výběr hned několik variant vtipných triček, která na sobě nenosí lidé, ale lahve vína nebo tvrdého alkoholu.

Cena od do

Články ke kategorii

5 super tipů na last minute dárek

5 super tipů na last minute dárek

Na dárky pro členy rodiny nebo dobré přátele zpravidla nikdy nezapomínáme. Ale v dnešní, nadmíru hektické době se to klidně může stát – i těm, kdo jinak nic neponechávají náhodě. Dárek na poslední chvíli většinou sháníme i tehdy, když jsme nečekaně pozváni na návštěvu. Pro všechny případy pro vás máme zajímavé tipy na last minute dárky. Můžete se inspirovat…

Zobrazit celý článek

Zobrazit všechny články

Tričko na lahev – ideální překvapení pro manžela

Pánové většinou neradi dostávají pod stromeček, k narozeninám či svátku užitečné dárky, včetně oblečení. Teplé ponožky, barevná šála, pletené rukavice či hřejivý svetr, byť vše úhledně zabalené v krásném balicím papíru, muže málokdy nadchnou. Nerez placatka už je lepší variantou, ale nejvíc zabodujete senzační vychytávkou, jakou jsou trička na lahev. Takto zabalený tekutý dárek určitě ocení i ten největší mrzout. Ukažte, milé dámy, že vám nechybí nadhled a vtip a darujte svému muži jeho nejoblíbenější pití nevšedně zabalené.

Co se skrývá v tričku na lahev? Dárek pro hostitele nebo oslavence

Pokud patříte k příjemným společníkům a často jste zváni k přátelům na návštěvu, jistě nechodíte s prázdnou. Bonboniéru nebo balíček kávy nechte doma a přineste hostiteli tekutý dárek, který cestou „neprochladne“, protože na sobě bude mít tričko na lahve. Alkohol v neotřelém balení se perfektně hodí na každou oslavu narozenin. Abyste měli z čeho vybírat, připravili jsme pro vás v e-shopu trička na lahev s rozmanitými nápisy a originálním potiskem, včetně číslice, která označuje věk oslavence.

Tričko na lahev – skvělý tip pro obveselení vašich přátel

Zvláště dobří kamarádi se mezi sebou rádi špičkují a dávají si k různým příležitostem třeba i bizarní dárky. Možná ještě nikoho z vašich přátel dosud nenapadlo darovat alkohol v tričku na lahev. Buďte první a přineste na večírek výborné pití v atraktivním oblečku s nápisem, který za vás leccos řekne. Hesla, jakými jsou trička na lahve ozdobena, si můžete opakovat při konzumaci tekutého dárku. Jsou-li ve vaší společnosti i jemné dámy, hodí se například nápis „Květina vždy potěší“, zatímco pro čistě pánskou jízdu je možné zvolit třeba heslo „Vytáhni si korek a dej si vzorek“. Rozhodně se můžete spolehnout na to, že v naší prodejně najdete tričko na lahev pro každou příležitost!