Provoz e-shopu byl ukončen. Objednávky nelze zadávat.

Tričko na lahev - Máš dvacet? Dvacka je dobrá

Láhev značkového alkoholu je výborným dárkem, ale věnujte ji originálně! Na párty k dvacetinám vašeho kamaráda přineste tekutý dárek v netradičním tričku na lahve se zábavným potiskem. Mini tričko, které v sobě uschová lahvinku jakéhokoliv alkoholu, nadchne oslavence i všechny hosty.

Více informací >Kód produktu: 449007

Jak darovat oblíbené pití? Nechte se námi inspirovat

Věnovat láhev tvrdého alkoholu, sektu nebo vína je nejlepší v neobvyklém balení. Má to hned několik výhod. Originální tričko na lahev už na první pohled fantasticky vypadá, rozhodně atraktivněji než tradiční balicí papír nebo taštička. Navíc není potřeba vymýšlet gratulaci nebo kupovat klasické papírové přání. Nápaditý potisk na tričku s číslicí 20 a vtipným vzkazem se vyjádří za vás!

Základní údaj1:id:

  • tričko na lahev s potiskem
  • bílá barva, barevný tisk
  • kvalitní zpracování, neotřelý design
  • materiál: 100% bavlna
  • snadno se na lahev navléká
  • lze vyprat i vyžehlit (z rubu)
  • ideální dárek k dvacetinám

Překvapení ukryté v módním oblečku

Moderní může být nejen oblečení, ale i doplňky, do nichž lze uschovat pozornost pro oslavence. Tričko na lahev, které vám doporučujeme, je opatřeno výstižným textem: „Máš dvacet? Dvacka je dobrá akorát tak na jedno pivo, tak radši vyžahni tenhle dárek.“ Zatímco tradiční balicí papír anebo papírová krabička by nejspíš skončily potrhané v koši, bezvadné tričko na tekutý dárek si oslavenec určitě schová na památku. I když láhev bude už dávno prázdná.

Designové tričko k výročí na lahve různého tvaru

Mladí muži jistě ocení každý vtipně pojatý dárek. Oblíbené pití vždy potěší, zvláště když ho na párty přinesete „zabalené“ v tričku na lahev. Mini tričko je určeno na lahve s objemem do 1 litru, ať už ve tvaru kulatém, hranatém či oválném. V lahvince oděné v tričku s potiskem může být lihovina, ale také víno nebo pivo.

Alternativní produkty

 CenaDoručení
DPD ČR89 Kččtvrtek 20.6.?Kurýrní služba DPD Vám doručí zásilku do 24h od odeslání
DPD Slovensko200 Kčpátek 21.6.?Kurýrní služba DPD Vám doručí zásilku do 48h od odeslání