Provoz e-shopu byl ukončen. Objednávky nelze zadávat.

Tričko na lahev - 60 Vytáhni si korek a dej si vzorek

Chcete darovat alkohol? Buďte originální a lahvinku kvalitního pití oblečte do netradičního trička na lahev. Neobyčejné mini tričko je vylepšeno potiskem speciálně určeným k 60. narozeninám. Oslavenec bude příjemně překvapen a tímto super dárkem se rád pochlubí.

Více informací >Kód produktu: 449006

Tričko na lahev se vzkazem pro čerstvé šedesátníky

Věnovat láhev oslavencova oblíbeného alkoholu v netradičním balení má hned několik výhod. Žertovné tričko na lahev už na první pohled vypadá zajímavěji než běžný balicí papír nebo klasická taška na alkohol. Ani si nemusíte vymýšlet žádnou gratulaci nebo běžet do papírnictví pro natištěné blahopřání. Potisk na tričku s číslicí 60 a vtipným textem to řekne za vás!

Základní údaj1:id:

  • tričko na lahev bílé barvy s barevným potiskem
  • kvalitní zpracování, neotřelý design
  • materiál: 100% bavlna
  • snadno se na lahev navléká
  • lze vyprat i vyžehlit (z rubu)
  • ideální jako dárek pro oslavence

Designové tričko na lahev s textem a obrázkem

Pánové ocení každý vtipně pojatý dárek! A tak neváhejte tatínkovi, tchánovi nebo dědovi k významnému výročí pořídit tekutý dárek „zabalený“ v tričku na lahev. Mini triko je určeno na lahve různých tvarů s objemem do 1 litru. Do senzačního trička je možné navléct láhev kulatou, hranatou i oválnou. Může v ní být nejen lihovina, ale také víno nebo pivo, popřípadě nealko.

Tričko na lahev zaujme každého oslavence legračním nápisem: „Vytáhni si korek a dej si vzorek. Proč si tuhle láhev dát, vždyť máš teprv šedesát“. Zatímco tradičný balicí papír nebo krabička by nejspíš skončily v koši, neobyčejné tričko na tekutý dárek si jubilant určitě uschová na památku. Jakmile ho bude bolet celé tělo a 60 let bude opravdu znát, stačí mrknout na povzbudivý nápis na dárkovém tričku, dát si doušek oblíbeného alkoholu a ihned všechny neduhy přejdou.

Alternativní produkty

 CenaDoručení
DPD ČR89 Kčpondělí 21.10.?Kurýrní služba DPD Vám doručí zásilku do 24h od odeslání
DPD Slovensko200 Kčúterý 22.10.?Kurýrní služba DPD Vám doručí zásilku do 48h od odeslání