Provoz e-shopu byl ukončen. Objednávky nelze zadávat.

Tričko na lahev - Blahopřejeme, ať Vám to vydrží

Sháníte zajímavý svatební dar? Klidně darujte láhev značkového alkoholu, avšak netradičně zabalenou. Pro tyto účely vám nabízíme šikovné tričko na lahev s žertovným potiskem. Originální dárek pro novomanžele určitě pobaví i ostatní svatebčany.

Více informací >Kód produktu: 449009

Designové tričko na lahev se svatebním motivem

Lahvinku s oblíbeným nápojem oblečenou do parádního trička můžete přinést ženichovi už na rozlučku se svobodou. Tričko na lahev zaujme hned na první pohled svérázným obrázkem pana ženicha a slečny nevěsty. S gratulací si nebudete muset dělat starosti, ta už je vytištěna na tričku. K pozitivnímu nápisu – Blahopřejeme, ať vám to vydrží! – není co dodat.

Základní údaj1:id:

  • tričko na lahev s legračním obrázkem
  • bílá barva trička, modře tištěné přání
  • materiál: 100% bavlna
  • snadno se na lahev navléká
  • lze vyprat i vyžehlit (z rubu)
  • ideální dárek novomanželům

Pobavte čerstvý manželský pár i svatebčany

Nechcete být jako ostatní hosté a přinést běžný svatební dar v podobě žehličky nebo vysavače? Inspirujte se v našem e-shopu. Díky unikátně zabalenému prezentu společenská zábava rozhodně váznout nebude. Stačí pořídit kvalitní alkohol a poté na lahvinku nasadit mini tričko s obrázkem a přáním od srdce. Váš originálně „oblečený“ dárek po novomanžele bude jistě patřit k těm nejnápaditějším.

Skvělá skrýš na hranaté i oválné lahve

Nedávejte lahvinku do obyčejné tašky na víno, přípitek z nevšedně zabaleného tekutého dárku bude chutnat o to víc. Povedené tričko na lahev je možné použít k uschování lahví s objemem do 1 litru. Senzační mini tričko z pružné bavlny pohodlně navlečete na láhev kulatou, hranatou nebo oválnou, ať už je v ní lahodné víno, lihovina či sekt. V naší bohaté nabídce naleznete jak trička na lahev se svatebním námětem, tak i ke kulatinám nebo maturitě.

Alternativní produkty

 CenaDoručení
DPD ČR89 Kččtvrtek 20.6.?Kurýrní služba DPD Vám doručí zásilku do 24h od odeslání
DPD Slovensko200 Kčpátek 21.6.?Kurýrní služba DPD Vám doručí zásilku do 48h od odeslání