Provoz e-shopu byl ukončen. Objednávky nelze zadávat.

Tričko na lahev - Maturita

Maturita je zkouškou z dospělosti a její úspěšné složení by mělo být po zásluze odměněno. Třeba originálně zabalenou lahvinkou. Tekutý dárek k maturitě v netradičním tričku na lahev perfektně oživí párty nebo maturitní večírek. Mini tričko má vtipný potisk a líbit se bude každému obdarovanému.

Více informací >Kód produktu: 449010

Jak darovat alkohol? Nejlépe originálně!

Věnovat láhev vína, tvrdého alkoholu nebo třeba piva se hodí kdykoliv, ale buďte originální a darujte ji v neobvyklém balení. Bezvadné tričko na lahev už na první pohled zajímavě vypadá a je rozhodně atraktivnější než klasický balicí papír nebo běžná dárková taštička. Navíc nemusíte vymýšlet žádnou gratulaci, nápaditý potisk na tričku na téma Maturita to řekne za vás.

Základní údaj1:id:

  • tričko na lahev s potiskem
  • bílá barva, barevný tisk
  • kvalitní zpracování, neotřelý design
  • materiál: 100% bavlna
  • snadno se na lahev navléká
  • lze vyprat i vyžehlit (z rubu)
  • ideální dárek k maturitě

Oslavte maturitu s kamarády

Zvládli vaši kamarádi maturitní zkoušku? Darujte jim pozornost v podobě lahvinky ukryté v tričku na lahev. Potěší nejen obsahem, ale i výstižným textem: „Maturita, co to je? Dá se to pít?“ Zatímco tradiční balicí papír anebo papírová krabička by nejspíš skončily v koši, bezvadné tričko na tekutý dárek si lze schovat na památku, i když láhev bude už dávno prázdná.

Dárek pro úspěšné maturanty

Čerství maturanti jistě ocení každý vtipně pojatý dárek, včetně flašky „zabalené“ v tričku na lahev. Na maturitním večírku se tekutý doping bude hodit. Mini tričko je určeno na lahve s objemem do 1 litru a mohou mít tvar kulatý, hranatý nebo oválný. V žertovném tričku s potiskem se může skrývat lihovina, ale také víno nebo pivo. Fantazii se meze nekladou…

Alternativní produkty

Články k produktu

10 způsobů, jak originálně zabalit peníze

10 způsobů, jak originálně zabalit peníze

Vybrat ten nejlepší dárek bývá někdy opravdu těžké. Ponožky a sprchové gely jsou sice osvědčeným dárkem, ale někdy neudělají takovou radost např. jako peníze. Obdarovaný si pak může vybrat přesně to, po čem touží a udělá mu to nějvětší radost. Když už dáváte peníze, buďte trochu originální a zabalte je tak, ať to má šmrnc.

Zobrazit celý článek

Zobrazit všechny články
 CenaDoručení
DPD ČR89 Kččtvrtek 20.6.?Kurýrní služba DPD Vám doručí zásilku do 24h od odeslání
DPD Slovensko200 Kčpátek 21.6.?Kurýrní služba DPD Vám doručí zásilku do 48h od odeslání