Provoz e-shopu byl ukončen. Objednávky nelze zadávat.

Tričko na lahev - Nohy,ruce, koule, pleš

Kamarádům se smyslem pro humor věnujte k narozeninám tekutý dárek navlečený do slušivého trička na lahev. Neobyčejné tričko je vylepšeno potiskem s legračním obrázkem i textem. Originálně balenou lahvinku kvalitního pití budou oslavenci všichni závidět!

Více informací >Kód produktu: 449005

Tričko na lahev – Nohy, ruce, koule, pleš

Obdarovat jubilanta alkoholem, který popíjí nejraději, v nevšedním tričku na lahev s sebou nese hned několik výhod. Slušivé tričko v mini velikosti už na první pohled vypadá zajímavěji než běžný balicí papír nebo klasická taška na láhev vína či sektu. A nejen to! Nemusíte ani vymýšlet žádnou humornou gratulaci, kterou oslavenci přednesete. Nápaditý obrázek s textem, kterým je tričko na lahev vylepšeno, je jako stvořený pro pořádnou narozeninovou párty.

Základní údaj1:id:

  • tričko na lahev s potiskem
  • bílá barva, barevný tisk
  • kvalitní zpracování, neotřelý design
  • materiál: 100% bavlna
  • snadno se na lahev navléká
  • lze vyprat i vyžehlit (z rubu)
  • ideální jako dárek pro muže

Tip na super dárek? Tekutý doping v tričku na lahev

Pánové, kteří vědí, že pitný režim je potřeba dodržovat nejen v létě, vtipně pojatý dárek určitě ocení! A tak neváhejte jubilantům se smyslem pro recesi k významnému výročí darovat jejich oblíbený alkohol v tričku na lahev. Heslo „Nohy, ruce, koule, pleš“ se může stát přípitkem, a veselí hosté si ho mohou opakovat při každém ťukání a nalévání. Tak tedy – vzhůru do víru oslav!

Skvělé překvapení pro pánskou jízdu

Do dekorativního trička na lahev, s objemem do 1 litru, je možné navléct lahve s kulatým, hranatým i oválným tvarem. Bavlněný materiál je pružný a vytvaruje se podle flašky, v níž může být lihovina, víno, sekt nebo třeba pivo. Oblíbené pití navlečené v tričku na lahev s netradičním potiskem je perfektní vzít na pánskou jízdu. Bude legrace.

Alternativní produkty

 CenaDoručení
DPD ČR89 Kččtvrtek 20.6.?Kurýrní služba DPD Vám doručí zásilku do 24h od odeslání
DPD Slovensko200 Kčpátek 21.6.?Kurýrní služba DPD Vám doručí zásilku do 48h od odeslání