Provoz e-shopu byl ukončen. Objednávky nelze zadávat.

Tričko na lahev - Svatba? Konečně pořádná příležitost se opít

Hledáte originální dárek pro muže, který se loučí se svobodou? Zvolte tričko na lahev s žertovným potiskem. Netradičně zabalit můžete i lahvinku značkového vína, které se chystáte věnovat jako svatební dar. Mini tričko vylepšené motivem speciálně určeným k svatbě bude pro novomanžele milým překvapením.

Více informací >Kód produktu: 449008

Unikátní tričko na lahev se svatebním námětem

Na rozlučku se životem svobodného mládence se tekutý dárek rozhodně hodí. Nechte se námi inspirovat a na dobré pití v našem e-shopu pořiďte báječné tričko na lahev s natištěným vzkazem pro ženicha. Výstižný text – Svatba? Konečně pořádná příležitost se opít! – pobaví nejen obdarovaného, ale i celou společnost.

Základní údaj1:id:

  • tričko na lahev s vtipným potiskem
  • provedení: bílá barva, červený a černý tisk
  • materiál: 100% bavlna
  • snadno se na lahev navléká
  • lze vyprat i vyžehlit (z rubu)
  • ideální dárek pro budoucího ženáče

Překvapte novomanžele i svatebčany

Pokud chcete alespoň trošku vyvést z míry hosty na svatbě, přineste pro obveselení společnosti svatební dar, který se hned tak nevidí! Stačí vzít láhev oblíbeného alkoholu a „obléct“ ji do nevšedního trička s nápaditým potiskem na téma Svatba. Určitě se i po letech na váš neobvykle zabalený dárek novomanželé se smyslem pro recesi a nadsázku rádi rozpomenou.

Na zdraví! Ať žijí ženich a nevěsta!

Přípitek z vašeho unikátně zabaleného tekutého dárku bude zpestřením svatební hostiny. Tričko na lahev je možné použít k uschování lahví s objemem do 1 litru. Do senzačního mini trička lze navléct láhev kulatou, hranatou nebo oválnou a takto originálně můžete novomanželům věnovat lihovinu nebo víno.V naší pestré nabídce najdete jak žertovná trička na lahev vhodná k svatbě, tak i k mnoha jiným příležitostem, včetně kulatin nebo maturity.

Alternativní produkty

Články k produktu

Vybíráme svatební dar

Vybíráme svatební dar

Byli jste pozváni na svatbu? Pak jistě přemýšlíte o vhodném svatebním daru. Vybrat nevěstě a ženichovi originální dárek, který udělá dojem, není jednoduché. Poradíme vám, jak na to! Svatební prezent z naší nabídky příjemně překvapí nejen novomanžele, ale i svatebčany.

Zobrazit celý článek

Zobrazit všechny články
 CenaDoručení
DPD ČR89 Kččtvrtek 20.6.?Kurýrní služba DPD Vám doručí zásilku do 24h od odeslání
DPD Slovensko200 Kčpátek 21.6.?Kurýrní služba DPD Vám doručí zásilku do 48h od odeslání