Twister - společenská hra

Twister - společenská hra
Prodej byl ukončen

Zabavte děti i sebe úžasnou společenskou hrou Twister, která je spojením fantazie, pohybu a soutěživosti. Česká verze celosvětově oblíbené hry je obohacena o dva úkoly, které si hráči pro své soupeře vymýšlejí sami. Chcete se pobavit a protáhnout si tělo? Roztočte kotouč a do toho. Kdo neudrží rovnováhu, prohrává.

Více informací >Kód produktu: 203020

Zákazníci kupující toto zboží zakoupili také

Báječná párty hra pro děti i dospělé

Hledáte super dárek pro celou rodinu? Neváhejte si pořídit populární dětskou hru Twister, která vás doslova sváže do uzlů. Během originální hry si všichni hráči perfektně protáhnou svá těla, a také musí trochu přemýšlet a taktizovat!

V našem e-shopu je k dostání nová, rozšířená verze této skvělé společenské hry. Oproti původní variantě zahrnuje dva zábavné úkoly navíc, které pro své protivníky mohou vymyslet sami hráči. Nejedná se o hru značky Hasbro.

Balení obsahuje:

  • Kotouč s ručičkou
  • Herní podložku
  • Návod ke hře

Společenská hra Twister je vhodná pro děti od 6 let, ale pobaví všechny generace.

Jak se Twister hraje?

Soutěžního klání se mohou zúčastnit 2 až 4 hráči a cílem hry je šikovně vymanévrovat protivníka z kolbiště, kterým je hrací plátno s barevnými poli. Stanovit si můžete i rozhodčího, který má k dispozici losovací kotouč s otáčivou ručičkou. Pohybová hra Twister je založena na principu pokládání vylosovaných končetin na losem určené barevné body na herní podložce. Vznikají tak zajímavé pohybové kreace a podle pravidel se žádný soutěžící nesmí dotknout loktem či kolenem herní plochy, ani nesmí upadnout. Vyhrává ten, kdo se nejdéle udrží na nohou!

Darujte dětem hru, která neomrzí

Když venku prší, nemusí kluci a holky trávit čas jen u počítače nebo před televizní obrazovkou. Dětská hra Twister je ideální zábavou, která oživí nudné odpoledne a také se výborně hodí na narozeninovou párty. Twister u dětí rozvíjí obratnost, ohebnost a jiné pohybové dovednosti.