Uzávěr na víno - Mr. P

Uzávěr na víno - Mr. P
Prodej byl ukončen

Skvělým dárkem pro vinaře a milovníky designových doplňků je vtipný uzávěr na víno. Originální špunt na nedopitou láhev má podobu oblíbeného panáčka Mr. P, kterého na svět přivedli designéři ze známého studia Propaganda. Depresivní mužíček spolehlivě láhev vína uzavře, a vznikne tak úžasná dekorace.

Více informací >Kód produktu: 770006

Zákazníci kupující toto zboží zakoupili také

Uzávěr na víno do každé domácnosti

Domácí bar má doma snad každý z vás. Proto by vám neměl chybět ani nápaditý špunt, který nedopité lahve s vínem vzduchotěsně zajistí. Nechte se inspirovat naší bohatou nabídkou a pořiďte si senzační uzávěr na víno, který pro vás navrhli a vyrobili v thajské společnosti Propaganda. Neobyčejný Mr. P je populární postavičkou, která má svůj vlastní příběh. Budete-li chtít, můžete se s originální figurkou potkávat v celé vaší domácnosti. Třeba i v koupelně, kde se Mr. P dokáže proměnit ve špunt do umyvadla.

Popis produktu:

  • důvtipný uzávěr na víno
  • design depresivního panáčka Mr. P
  • postavička je vyrobena z plastu
  • těsnění uzávěru je ze silikonové gumy
  • barevné provedení: bílý panáček, zelené těsnění
  • rozměry výrobku: 8,2 x 10 x 2,7 cm
  • baleno v kartonové krabičce s grafickým potiskem

Tip na dárek pro muže? Stylová zátka na vinnou láhev

Pokud váš partner patří mezi milovníky vína, překvapte ho nevšední pomůckou, kterou by nejspíš nečekal. Plastový špunt Mr. P (ikonická postavička designového studia Propaganda) je velmi praktickým doplňkem a patří mezi nejoblíbenější dárky do domácnosti. Šikovný Mr. P je coby uzávěr na víno neocenitelný! Nedopité lahve vína dokonale utěsní, dovnitř se nedostane vzduch a nápoj si i nadále uchová svoji kvalitu.

Uzávěr na víno s vtipným nápadem

Objednat originálního panáčka s bílým tělem a zeleným špuntem můžete sami pro sebe nebo obdarujte přátele či příbuzné. Designové pomůcky patří k vyhledávaným dárkům pro muže i ženy všech generací.

Články k produktu

Víno – dárek pro zdraví?

Víno – dárek pro zdraví?

Darovat láhev kvalitního vína se hodí nejen milovníkům a znalcům tohoto oblíbeného nápoje. Víno je skvělým vánočním nebo firemním dárkem a k lahvince můžete přidat i dárkové sady se sommelierskými potřebami. Výborného červeného nebo bílého vína se každý z nás v příjemné společnosti s chutí a rád napije. Pokud vás zajímá, zda může mít víno příznivé účinky na lidský organismus, přečtěte si následující článek.

Zobrazit celý článek

Jak otevřít víno bez vývrtky

Jak otevřít víno bez vývrtky

Znáte to, „zákon schválnosti“ funguje dokonale. Potřebnou věc, kterou máme mít právě po ruce, obvykle ne a ne najít. Už se vám možná stalo, že se sešla bezvadná parta a někoho napadlo přinést láhev vína. Ovšem vývrtka nebyla k nalezení. Naštěstí existují fígle, jak flašku otevřít jiným způsobem než za pomoci vývrtky.

Zobrazit celý článek

Zobrazit všechny články