Balící papír 0,7m vánoční

Vánoční balící papír
Prodej byl ukončen

U dárků pod vánočním stromečkem je důležitý obsah, ale i krásné balení. Než budete balit dárky, pořiďte si u nás vánoční balicí papír v různých barvách a s rozmanitým potiskem. Máme pro vás připraveny dárkové balicí papíry s dětským motivem i v designu, který se hodí pro dospělé. Vybrat si můžete vánoční balicí papír v tradičním 2m návinu nebo variantu 5 m.

Více informací >Kód produktu: 321001

Zákazníci kupující toto zboží zakoupili také

Když se blíží Vánoce…

Jakmile klepou na dveře nejkrásnější svátky v roce, sháníme ty nejlepší dárky pro své nejbližší, a také je musíme mít do čeho zabalit. V našem dárkovém e-shopu si vyberete praktický dárkový papír s vánočními motivy pro děti i dospělé, a to v osmi typech provedení. S barevným balicím papírem potištěným nejrůznějšími vánočními motivy vám půjde balení dárečků pěkně od ruky!

Základní údaj1:id:

  • vánoční balicí papír šířky 0,7 m
  • k dostání v 2m nebo 5m roli
  • různé vánoční motivy, pestrá škála barev

Balíme dárky pro děti i dospěláky

Hledáte inspiraci pro výběr dárkového balicího papíru, do něhož budete balit překvapení od Ježíška? Například do pěkného balicího papíru s hravým potiskem zimní krajinky, zvířátek a dětí (typ 8) lze šikovně zabalit hračky, knížky a jiné dárky pro malé kluky a holky. Hezky se bude pod stromečkem vyjímat i dárek pro děti zabalený v dekorativním balicím papíru s originálními sněhuláky (typ 7).

Vánoční balicí papír v elegantní šedé barvě s drobným bílým potiskem je ideální pro zabalení dárků pro mužské členy rodiny nebo kolegy v zaměstnání (typ 4). Partnerkám, maminkám nebo babičkám můžete dárky uschovat pod krásný balicí papír s motivem ozdobných baněk na vánoční stromeček (typ 5 a 6).

Z naší nabídky dárkového balicího papíru k Vánocům si dobře vyberou fajnšmekři, kteří si dávají na výběru a vzorném balení dárků obzvlášť záležet. Spokojení ale budou i ti zákazníci, kteří balí dárečky až na poslední chvíli.

Články k produktu

Třetí adventní neděle

Třetí adventní neděle

Až budete na adventním věnci zapalovat třetí svíčku, vzpomeňte si, že „stříbrná“ neděle se latinsky nazývá Gaudete – Radujte se. Vážnou fialovou barvu pokání střídá barva růžová, která symbolizuje předvánoční radost a těšení. A čím si můžete zpříjemnit čekání na ježíška? Třeba výrobou zajímavých vánočních ozdob, a také si povíme, jak pečovat o vánoční hvězdu.

Zobrazit celý článek

Tajemné vánoční věštění

Tajemné vánoční věštění

Štědrovečerní noc patří k nejtajemnějším nocím celého roku. Naši předkové důsledně dodržovali magické zvyky a obřady, které jim měli zajistit především dobrou úrodu v následujícím roce. Vánoční věštby pomáhaly poodhalit roušku budoucnosti a týkaly se hlavně zdraví, dětí nebo svatby. Pokud věříte v kouzelnou moc hvězdné vánoční noci, můžete si některý z magických rituálů vyzkoušet.

Zobrazit celý článek

Vánoční zvyky – včera a dnes

Vánoční zvyky – včera a dnes

K Vánocům neodmyslitelně patří nejrůznější lidové zvyky a obyčeje. Zatímco některé zcela vymizely, jiné se dochovaly až do dnešních dnů. Připomeňme si lidové tradice z dob našich předků, možná nás budou inspirovat ke spokojenému prožití vánočních svátků, bez zbytečného shonu a stresu.

Zobrazit celý článek

Zobrazit všechny články