Vánoční stromeček - jedle - 120cm

Sleva 30%
Vánoční stromeček - jedle - 120cm
Prodej byl ukončen
Sleva 30%

Vánoce se bez nádherně ozdobeného stromečku neobejdou. Nejedny vánoční svátky může vaši domácnost zdobit vkusná umělá jedlička s pravými šiškami. Vánoční stromek s výškou 120 cm a velmi hustými větvemi je od skutečné jedličky k nerozeznání.

Více informací >Kód produktu: 762000

Zákazníci kupující toto zboží zakoupili také

Jak si doma vykouzlit sváteční atmosféru

Součástí vánočních tradic je zdobení stromečku, pod kterým pak děti i dospělí najdou spoustu dárků. Už se vám nechce rok co rok stát ve frontě na pěkně rostlý stromek? Zbavte se starostí díky pestré nabídce našeho e-shopu. Nabízíme vám vánoční stromeček, který bude dokonalou ozdobou vašeho interiéru. Hustota umělé jedle vám umožní nazdobit ji vánočními baňkami, řetězy a dalšími ozdobami podle vašich představ.

Specifikace produktu:

 • vánoční umělá jedle
 • výška: 120 cm, šířka: 80 cm
 • středně dlouhá délka měkkého jehličí
 • jehličí má tmavě zelenou barvu
 • vyrobeno z kvalitní PVC fólie
 • stromek je dodán vcelku (v krabici)

Možnosti použití vánoční jedle

 • hodí se do domácností (panelového bytu i rodinného domu)
 • do kancelářských a komerčních prostor
 • do škol, penzionů apod.

Neodmyslitelný symbol Vánoc

Vánoční jedlička z našeho bohatého sortimentu vás na první pohled přesvědčí, že také umělý stromek dokáže ve vašem domově vykouzlit úžasnou pohádkovou atmosféru. Vánoční jedli vám dodáme bez dalších ozdob, které si pořídíte podle svého vkusu a představ. U nás si zákazníci mohou za výhodné ceny zakoupit třeba krásný světelný řetěz na vánoční stromeček nebo elegantní svícen na stůl či do okna.

Proč si pořídit vánoční umělou jedli

 1. Je ideálním vánočním stromkem do míst, kam se živý stromeček nevejde.
 2. Umělou jedličku použijete každé Vánoce, vydrží vám napořád.
 3. Pěkně ozdobená umělá jedle rozzáří váš domov, aniž byste museli z podlahy nebo koberce uklízet opadané jehličí.

Články k produktu

Tajemné vánoční věštění

Tajemné vánoční věštění

Štědrovečerní noc patří k nejtajemnějším nocím celého roku. Naši předkové důsledně dodržovali magické zvyky a obřady, které jim měli zajistit především dobrou úrodu v následujícím roce. Vánoční věštby pomáhaly poodhalit roušku budoucnosti a týkaly se hlavně zdraví, dětí nebo svatby. Pokud věříte v kouzelnou moc hvězdné vánoční noci, můžete si některý z magických rituálů vyzkoušet.

Zobrazit celý článek

Vánoční zvyky – včera a dnes

Vánoční zvyky – včera a dnes

K Vánocům neodmyslitelně patří nejrůznější lidové zvyky a obyčeje. Zatímco některé zcela vymizely, jiné se dochovaly až do dnešních dnů. Připomeňme si lidové tradice z dob našich předků, možná nás budou inspirovat ke spokojenému prožití vánočních svátků, bez zbytečného shonu a stresu.

Zobrazit celý článek

Jmelí – jeho symbolika a léčivá moc

Jmelí – jeho symbolika a léčivá moc

Snad nejznámější vánoční rostlinou u nás je jmelí. Stále zelená rostlinka parazitující na stromech je symbolem života, a současně ochranným talismanem. Dokonce se jmelí přisuzovala moc udržet šťastný svazek mezi osobami opačného pohlaví. Co ještě tato typická vánoční rostlina dokáže? To vám prozradíme v následujícím článku.

Zobrazit celý článek

Zobrazit všechny články