Včelí medvídci - Brumda - hrající

VýprodejSleva 50%
Včelí medvídci - Brumda - hrající
Prodej byl ukončen
VýprodejSleva 50%

Sledují vaše děti večerníček? Pak jistě znají oblíbené Příběhy včelích medvídků. Jeden z nich, Brumda, se může nastěhovat do jejich pokojíčku. Plyšovou hračku z populárního loutkového seriálu pořídíte v našem e-shopu a věnovat ji můžete dětem k svátku, Vánocům či narozeninám.

Více informací >Kód produktu: 200051

Zákazníci kupující toto zboží zakoupili také

Brumda – plyšová hračka hrající písničky

Nestárnoucí včelí medvídci Čmelda a Brumda zažívají na televizní obrazovce už několik let humorné i napínavé příhody. Kromě toho umí oba roztomilí čmeláci malé i velké diváky potěšit pěknými písničkami. Dopřejte svým dětem nebo vnoučatům společnost skvělého, i když občas trochu neposlušného čmeláka Brumdy. Plyšová hračka z oblíbeného večerníčku potěší jak kluky, tak holčičky. Stane se jejich věrným a spolehlivým kamarádem, který s nimi může cestovat i na prázdniny.

Popis produktu:

 • včelí medvídek Brumda je vyroben z jemného plyše
 • použitý materiál je velice příjemný na dotyk
 • výrobek obsahuje elektronický strojek
 • případné nečistoty odstraňujte vlhkým hadříkem
 • součástí výrobku je 1 kus baterie AG13
 • rozměry hračky
  • Velký: výška - 34 cm, šířka (bez rukou) - 10 cm
  • Malý: výška - 27 cm, šířka (bez rukou) - 7 cm
 • zdravotně nezávadný produkt splňující potřebné normy
 • určeno dětem všech věkových kategorií
 • originální výrobek (licenci poskytla Česká televize)

Včelí medvídek rád zazpívá dětem i dospělým

Plyšový čmelák Brumda je interaktivní hračka, která nebude jen tak stát na nočním stolku nebo ležet v dětské postýlce. Stačí jemně stisknout ručičku pohádkové figurky a uslyšíte dvě hezké písničky vám dobře známé z Příběhů včelích medvídků. Brumda vám zazpívá: „Tam, kde v noci jasně svítí světlušky“, a „Na políčku v jetelíčku“. Kdo zná slova písniček, může se klidně přidat!

Připomeňte si Příběhy včelích medvídků

České večerníčky patří k tomu nejlepšímu, co naše veřejnoprávní televize dětem nabízí. Do paměti dětí i dospělých se tučným písmem zapsali také malí čmeláci, bráškové Brumda a Čmelda. Kromě nich ve veselých příbězích vystupují i další zástupci hmyzí říše, jako je Pučmeloud, luční koník nebo starostlivá čmeláčí maminka. První série Příběhů včelích medvídků vznikla už v roce 1984 a druhá ze dvou sérií byla vyrobena o deset let později (1994). Sledovat na obrazovce můžete příběh Zlobivý, Medový, Bonbonový či třeba Zimní. A dozvíte se také, co se dělo v příbězích Strašidelný klobouk, Rozsýpací hodiny nebo Sluneční prasátko.

Víte, že…

 • dobrodružné příhody Brumdy a Čmeldy vznikly na námět knihy Jiřího Kahouna
 • hlas vypravěče patří vynikajícímu herci Josefu Dvořákovi
 • loutkám propůjčil svůj hlas i populární herec Pavel Zedníček nebo známé herečky Aťka Janoušková a Milena Steinmasslov
 • krásné melodie vytvořili Petr Skoumal (hudba) a Zdeněk Svěrák (úžasné texty k písničkám)

Tip na super dárek ke Dni dětí, za vysvědčení nebo jen tak pro radost

Už dávno nepatří věnování dárků jen k narozeninám či pod vánoční stromeček. Také na Den dětí nebo za pěkné známky ve škole můžete své potomky i vnoučata odměnit originální hračkou z našeho e-shopu. Neváhejte se inspirovat!

Co můžeme našim zákazníkům doporučit? Například senzační plyšové hračky, jako je hrající včelí medvídek Brumda, malý mluvící méďa, opakující papoušek na houpacím bidélku nebo mluvící veverka Scrat z Doby ledové/Ice Age. Vaše děti ve věku teenagerů určitě příjemně překvapí originální dárek – stylový medvídek Teddy, nejlepší přítel Mr. Beana.

Pro děti, které se bojí tmy a nechtějí večer samy usnout, máme v našem bohatém sortimentu magickou svítící berušku nebo lampičku želvu. Obě plyšové hračky promítají na stěny a strop dětského pokoje nádhernou noční oblohu s virtuálními souhvězdími a jako bonus nabízejí možnost puštění jedné ze čtyř melodií na dobrou noc.

Články k produktu

Hračky pro děti – jaké byly dříve a co je hitem dnes

Hračky pro děti – jaké byly dříve a co je hitem dnes

Bez hraček v podobě roztomilých plyšáků, panenek nebo rychlých autíček se neobejdou žádné Vánoce. Děti si o krásné hračky píší Ježíškovi a také si je přejí k narozeninám nebo svátku. Odkdy vlastně hračky existují a s čím si hrály děti v dobách minulých? Jakým senzačním hračkám dávají přednost dnešní kluci a holky? Právě o tom pojednává náš článek.

Zobrazit celý článek

Oblíbené dárky, které znáte z televize

Oblíbené dárky, které znáte z televize

Skvělým tipem na dárek pro kluky a holky jsou hračky vytvořené podle postaviček z televizní obrazovky. Denně jim pohádkoví hrdinové skrze magickou obrazovku vstupují do pokojíčku a děti je považují za bezvadné kamarády, které chtějí mít u sebe doma. I při výběru dárků pro dospělé se můžete nechat inspirovat televizí. V kategorii tv products najdete praktické i originální dárky, které se hodí věnovat k různým příležitostem.

Zobrazit celý článek

Zobrazit všechny články