Vláček do vláčkodráhy

VýprodejSleva 25%
Vláček do vláčkodráhy
Prodej byl ukončen
VýprodejSleva 25%

Máte doma malého železničáře, který si nejraději hraje s mašinkami? Pořiďte mu v našem e-shopu náhradní vláček do vláčkodráhy. Šikovná mašinka a dva vagónky, spojené magnety, patří k doplňkům, které by měl mít ve svém mini depu každý mašinfíra. Vláčkodráha je oblíbenou hračkou s možností dalšího rozšiřování a skvěle si s ní pohrají kluci i holky.

Více informací >Kód produktu: 206010

Zákazníci kupující toto zboží zakoupili také

Máte doma malého železničáře, který si nejraději hraje s mašinkami? Pořiďte mu v našem e-shopu náhradní vláček do vláčkodráhy. Šikovná mašinka a dva vagónky, spojené magnety, patří k doplňkům, které by měl mít ve svém mini depu každý mašinfíra. Vláčkodráha je oblíbenou hračkou s možností dalšího rozšiřování a skvěle si s ní pohrají kluci i holky.         

Jede, jede mašinka…

K úžasným stavebnicím, které dětem doslova učarovaly, patří dřevěné vláčkodráhy. Jedná se o výborný dárek pod stromeček, k narozeninám nebo jen tak pro radost. Už jste svým malým capartům pořídili jejich první vláčkodráhu? Náhradní lokomotiva a dva vagónky se mezi velkým množstvím příslušenství k vláčkodráze rozhodně neztratí! Pokud už doma máte základní set, můžete jej rozšiřovat o další doplňky z bohaté nabídky našeho e-shopu.  

Popis produktu:

  • 1 mašina a 2 vagóny
  • vyrobeno ze dřeva
  • spojeno magnety
  • délka vláčku s vagónky: 23 cm
  • vhodné pro děti od 3 let

Vláčky pro radost dětí i dospělých

Se stavbou dřevěné vláčkodráhy malým dětem určitě ochotně pomohou starší sourozenci, tatínkové nebo dědečkové. Veškeré doplňky, které patří k vláčkodráze, se dají perfektně kombinovat a vláček si to může uhánět po kolejích, nadjezdech i podjezdech. Kolem vláčkodráhy se mohou projíždět auta a autíčka, kterým lze do cesty postavit třeba tunel nebo závory. Dětský pokojík vybavený báječnou vláčkodráhou je určitě velkým snem nejednoho kluka.

Dřevěný náhradní doplněk

Náš náhradní vláček do vláčkodráhy je určen ke hraní pro děti, kterým už byly tři roky. Spoje mašinky a dvou vagónků jsou magnetické, i při svižné jízdě při sobě dobře drží. Jde-li o barevné provedení, máte možnost objednat si červenou nebo černou lokomotivu – a líbit se vašim dětem může i mašinka s proužky.     

Fotografie je pouze ilustrativní

Články k produktu

Vláčky baví děti už po několik generací

Vláčky baví děti už po několik generací

Svět železnice fascinuje malé i větší děti. Pokud je pro vaše ratolesti návštěva nádraží oblíbeným cílem nedělních procházek, pořiďte jim do pokojíku zábavnou dřevěnou vláčkodráhu. Díky ní se stanou staviteli trati, výpravčími i strojvedoucími. Ostatně, hra s lokomotivami a vagónky bavila už naše pradědečky. A vláčky jsou často i hlavními hrdiny pohádek nebo kreslených filmů. Vydejte se s námi za mašinkami, které si to sviští po kolejích už tolik let, i když jen při dětské hře.

Zobrazit celý článek

Zobrazit všechny články