Provoz e-shopu byl ukončen. Objednávky nelze zadávat.

Vrtulníky

Vrtulníky na dálkové ovládání jsou snem každého kluka. Ale i tehdy pokud jste školním lavicím odrostli, máte možnost zažít vzrušující chvíle s vrtulníky na dálkové ovládání.

Cena od do

Vrtulníky na dálkové ovládání

Pakliže hledáte opravdu unikátní hračku, která skýtá mnohé zábavné chvíle, měli byste zvolit vrtulníky na dálkové ovládání. Pohybovat se ve vzdušném živlu bylo odjakživa nedosažitelným a zároveň fascinujícím cílem člověk. Dnes je díky moderní technice vzdušný prostor dobyt a člověk létá jako pták. Tento jedinečný pocit můžete zažít vy i vaše dítě alespoň v přeneseném smyslu. Ovládat létající stroj vám umožní vrtulníky na dálkové ovládání.

RC model vrtulníku – hračka pro děti i pro dospělé

Vrtulník na dálkové ovládání je dárkem, který potěší kluky i tatínky. Pokud tedy chcete koupit dárek, z něhož budou mít radost oba z nich, vsaďte na RC vrtulník! S vrtulníky můžete létat v místnosti i venku a při společném pouštění vrtulníku zažijete pěkné chvíle.

Vrtulník na dálkové ovládání – různé modely

Můžete si vybrat z několika modelů vrtulníků z naší nabídky. Záleží na vás, zda chcete raději mini vrtulník nebo velký vrtulník na dálkové ovládání. Pro začátečníky se hodí RC mini vrtulník Airwolf. Do vyšší třídy patří velký RC vrtulník Phantom.