Provoz e-shopu byl ukončen. Objednávky nelze zadávat.

Vyhřívané pantofle

Je vám při dlouhém sezení u počítače chladno na nohy? Pomůžou vám skvělé pantofle, které se zahřívají pomocí USB portu ve vašem PC. Pohodlné přezůvky s vytápěním využijete v kanceláři i domácí pracovně. Měkoučkými pantoflemi univerzální velikosti můžete obdarovat každého zimomřivce.

Více informací >Kód produktu: 800023

Vyhřívané přezůvky pro ženy i muže

Unikátní vyhřívané pantofle jako dárek potěší každého, kdo tráví hodně času před monitorem počítače. Pokud vašeho partnera či partnerku často zebou nohy, senzační pantofle s vytápěním budou nejlepším vánočním nebo narozeninovým dárkem!

V čem je fígl vyhřívaných pantoflí?

Na ojedinělých přezůvkách, v nichž budou vaše chodidla doslova jako v teplé peřince, je super, že s sebou nemusíte tahat žádné kabely. Hebké vyhřívané pantofle jsou bezpečné, hospodárné a jednoduché na použití. Disponují výkonným tepelným systémem a napájeny jsou nízkým napětím přes USB port na vašem počítači.

Za pět minut od zapojení do USB portu dosáhnou papuče teplotu 35 ºC. Zejména během sychravého podzimu nebo v zimních měsících pantofle s vytápěním velmi oceníte. Už se nebudete muset při práci zahřívat zevnitř kapkou něčeho ostřejšího, případně si nohy namáčet v lavóru s horkou vodou. Díky úžasným pantoflím budete v naprostém pohodlí a teple.

Popis produktu:

  • USB vyhřívané pantofle
  • materiál: hnědý plyš, bílé lemování
  • vnitřek pantoflí má velikost cca 26 cm
  • napájení přes USB port
  • vhodné pro ženy i muže

Moderní bačkory 21. století

Bez výkonného PC se dnes už nikdo neobejde. Počítač potřebujeme k práci, zábavě nebo sledování videa. Pokud trpíte pocitem studených nohou, ačkoliv je teplota v místnosti optimální, pantofle s vytápěním jsou pro vás šťastnou volbou. Neváhejte si je v našem e-shopu pořídit pro sebe a třeba i další členy rodiny. Vyhřívané pantofle mají univerzální velikost a jsou bezvadným dárkem pro každou příležitost.

Alternativní produkty

Články k produktu

Jak zatočit s podzimním splínem a únavou

Jak zatočit s podzimním splínem a únavou

Přinášejí vám podzimní dny špatnou náladu a cítíte se jako tělo bez duše? Není divu – podzim je obdobím, kdy jsou dny čím dál tím kratší, sluníčko svítí poskrovnu a dost často prší. Pokud potřebujete v teple domova dobít baterky a zbavit se podzimní melancholie, máme pro vás hned několik tipů. Určitě si najdete ten pravý způsob, jak zahnat splín a chmury. Tak s chutí do toho!

Zobrazit celý článek

Brrr, zima přichází aneb To chce nohy v teple

Brrr, zima přichází aneb To chce nohy v teple

Když je venku tak, že by ani psa nevyhnal, je nejlepší spěchat domů a vklouznout do pohodlných bačkor nebo hebkých pantoflí. Snad každý uzná, že není nad to zahřát si studené nohy a v klidu si odpočinout. Kdo hledá domácí obuv, v níž budou nohy jako v bavlnce, může se inspirovat našimi tipy. Uvidíte, že bačkory na doma mohou být vtipné i lehce erotické. Prozradíme vám i to, že Japonci si na návštěvu nosí vlastní pantofle a že některé národy nemají přezouvání ve zvyku.

Zobrazit celý článek

5 super tipů na last minute dárek

5 super tipů na last minute dárek

Na dárky pro členy rodiny nebo dobré přátele zpravidla nikdy nezapomínáme. Ale v dnešní, nadmíru hektické době se to klidně může stát – i těm, kdo jinak nic neponechávají náhodě. Dárek na poslední chvíli většinou sháníme i tehdy, když jsme nečekaně pozváni na návštěvu. Pro všechny případy pro vás máme zajímavé tipy na last minute dárky. Můžete se inspirovat…

Zobrazit celý článek

Zobrazit všechny články
 CenaDoručení
DPD ČR89 Kčstředa 16.10.?Kurýrní služba DPD Vám doručí zásilku do 24h od odeslání
DPD Slovensko200 Kččtvrtek 17.10.?Kurýrní služba DPD Vám doručí zásilku do 48h od odeslání