Provoz e-shopu byl ukončen. Objednávky nelze zadávat.

Záložky do knížky s ručičkou - 4ks

Věnujte vášnivému čtenáři praktickou záložku do knížky. Originální knižní záložkou ve tvaru drobné lidské ruky potěšíte dětské i dospělé čtenáře. Sada čtyř plastových záložek s nápisem bookmark je dodávána v pěkné kartonové krabičce s grafickým potiskem.

Více informací >Kód produktu: 770000

Bestseller mezi knižními záložkami

Malý dárek pro radost, a současně k užitku je často cennější než honosný dar. K úžasným vychytávkám, které neskončí zapomenuté v šuplíku u stolu, patří senzační záložka do knížky v neobvyklém designu. Má tvar ručičky a díky ní bude každý čtenář přesně vědět, na které stránce se čtením skončil. Záložka do knížek nebo učebnic je neocenitelnou pomůckou, kterou můžete darovat k jakékoliv příležitosti. Je to například skvělý dárek za vysvědčení i ke Dni dětí.

Základní informace k produktu:

  • knižní záložka ve tvaru ručičky
  • vyrobena z odolného plastu
  • balení v krabičce obsahuje 4 ks
  • barvy záložek: oranžová, modrá, fialová, žlutá
  • délka každé záložky: 16,5 cm
  • ideální dárek pro čtenáře i čtenářky

Darujte stylovou záložku do knížky

Také praktické věci mohou mít nápaditý design. Třeba jako vtipné záložky do knížky s ručičkou, které si můžete z pohodlí domova objednat v našem e-shopu. Pokud rádi čtete, bude se vám perfektní plastová záložka s ukazatelem v podobě lidské ruky náramně hodit. Už nemusíte vkládat do rozečtené knížky různé drobné předměty, které máte zrovna k dispozici. Místo útržku papíru, tužky nebo prošlé jízdenky na tramvaj do knihy vložíte záložku a příště budete ihned vědět, kde se čtením pokračovat.

Tip na užitečný dárek pro muže i ženy

V žádné domácnosti se záložka do knížky neztratí. O čtyři skvělé záložky ve tvaru ručičky se členové vaší rodiny jistě spravedlivě rozdělí. Čtenáři i čtenářky váš malý, ale účelný dárek velmi ocení. Barevná záložka z plastu bude v každé knížce dobře vidět!

Alternativní produkty

Články k produktu

Originální dárky pro knihomoly

Originální dárky pro knihomoly

Nejlépe se vhodný dárek vybírá podle zálib člověka, kterého chcete obdarovat. Pokud je největším hobby čtení knížek, avšak knihovnu má vášnivý čtenář nebo čtenářka naprosto plnou, věnujte užitečnou pomůcku s netradičním designem. Malým čtenářům se může hodit třeba skvělá tvarovatelná záložka s lampičkou a ti dříve narození jistě ocení zvětšovací lupu s osvětlením.

Zobrazit celý článek

Zobrazit všechny články
 CenaDoručení
DPD ČR89 Kččtvrtek 20.6.?Kurýrní služba DPD Vám doručí zásilku do 24h od odeslání
DPD Slovensko200 Kčpátek 21.6.?Kurýrní služba DPD Vám doručí zásilku do 48h od odeslání