Totální výprodej vánočního osvětlení. 100 LED pouze za 105 Kč.

Zavlažování květin

Darujte pěstitelům pokojových rostlin dokonalou pomůcku na jejich zavlažování. Květinám zajistí dostatek vody a pěstiteli ušetří čas. Praktický trychtýřek je perfektním dárkem do domácnosti a hodí se věnovat k jakékoliv příležitosti.

Více informací >Kód produktu: 800000

Cena vč. DPH: 168

Výborný dárek pro ženy i muže

V některých rodinách o květiny v interiéru bytu nebo v truhlících na okně či balkoně pečují hospodyňky, jinde mužští členové rodiny. Ať tak či onak – všem pěstitelům se bude hodit užitečné zavlažování květin. Důmyslná pomůcka v zelené barvě vás zbaví starostí o vláhu, kterou rostliny nezbytně ke svému životu a správnému růstu potřebují.

Popis produktu:

  • šikovný trychtýřek na zavlažování květin
  • je vyroben z odolného plastu v zelené barvě
  • rozměry závlahy: 16 x 3,3 x 3,3 cm
  • připevňuje se do něj PET láhev s vodou
  • manipulace s trychtýřkem je velmi snadná

Tip na užitečný dárek

Pěstování krásných pokojových rostlin je hlavně ženským hobby, proto patří zavlažovací trychtýřek k nejlepším praktickým dárkům pro něžné pohlaví. Zavlažování květin pomocí jednoduché vychytávky ušetří každé pěstitelce spoustu času a energie. Zeleným trychtýřkem proto neváhejte obdarovat maminku, babičku, kamarádku nebo kolegyni. Jedná se o drobný dárek, avšak k velkému užitku.

Neocenitelný pomocník v době dovolených

Máte doma květináče nebo truhlíky s nádhernými květinami? Bojíte se o ně v době, kdy vyrážíte s celou rodinou na letní dovolenou nebo zimní lyžovačku? Už nemusíte dávat klíče od bytu sousedce nebo tchýni. Ideálním řešením je pořídit si v našem e-shopu pomůcku na automatické zavlažování květin.

Funguje velice jednoduše! Stačí do zavlažovacího trychtýřku připevnit PET láhev (bez uzávěru), pořádně zašroubovat a do květináče bude postupně odkapávat voda. Květinky budou mít po dobu vaší nepřítomnosti dostatek vláhy a vydrží pěkné a zdravé.

Alternativní produkty

Články k produktu

Originální pěstitelské dárky

Originální pěstitelské dárky

Potěšte své kamarády nebo členy rodiny, kteří rádi zahradničí, kompletními sadami k vypěstování nejrůznějších druhů rostlinek. Všichni pěstitelé také určitě přivítají dárky v podobě šikovných pomůcek určených pro zjednodušení práce a sklizeň úrody. Doporučit můžeme třeba praktické nůžky na čerstvé bylinky nebo unikátní závlahu pokojových květin. Jedná se o drobné dárky, které ale udělají velkou radost.

Zobrazit celý článek

Zobrazit všechny články
 CenaDoručení
Osobní odběrzdarmastředa 24.1.?Osobní odběr na prodejně v Praze na Žižkově
DPD ČR89 Kččtvrtek 25.1.?Kurýrní služba DPD Vám doručí zásilku do 24h od odeslání
Česká pošta - Balík do ruky139 Kččtvrtek 25.1.?Balík do ruky - Garance doručení přímo do rukou adresáta již následující pracovní den od podání zásilky.
DPD Slovensko200 Kčpátek 26.1.?Kurýrní služba DPD Vám doručí zásilku do 48h od odeslání