Zpívající magnety velké

VýprodejSleva 80%Do vyprodání zásob
Zpívající magnety velké
Prodej byl ukončen
VýprodejSleva 80%Do vyprodání zásob

Darujte si pro radost neobyčejné zpívající magnety. Potěší vás i ostatní členy rodiny. Jak tato úžasná hračka funguje? Když dva extrémně silné magnety vyhodíte do vzduchu, po vzájemné srážce začnou „zpívat“. Díky zábavným magnetům se výborně odreagujete a přijdete na jiné myšlenky.

Více informací >Kód produktu: 410003

Zákazníci kupující toto zboží zakoupili také

Singing magnets – senzační hračka pro všechny generace

Hledáte drobný dárek, který mile překvapí někoho z vašich blízkých, kamarádů nebo kolegů? Zpívající magnety jsou správnou volbou! Ideálně zabaví děti i všechny dospělé, kteří milují neotřelé hry a hračky. Tajuplné magnety, schopné „zpívat“, jsou vyhledávanou relaxační pomůckou. V čem spočívá jejich kouzlo? Je to jednoduché – přimět magnety k libozvučnému zvuku můžete proto, že jsou opravdu velmi silné.

Fajn hračka pro dobrou náladu

Vyhazovat velké magnety do vzduchu tak, aby se dotkly, můžete doma vleže na gauči, při chůzi i během pracovní pauzy v kanceláři. Možná to bude zpočátku chtít trochu cviku, ale po čase si magnety budete mezi prsty běžně přehazovat. Jinou variantou je položit jeden z magnetů na podlahu a druhý na něj vhodit. Efekt je sice menší, ale i tak zazní příjemný zvuk. Ještě je možné zpívající magnety převalovat mezi prsty a přitom si jen tak lenošit.

Popis produktu:

  • velké a extrémně silné magnety
  • při srážce vydávají uklidňující zvuky („zpívají“)
  • délka magnetu: 6,4 cm
  • tloušťka: 1,7 cm
  • mají speciální tvar pro perfektní úchop mezi prsty
  • balení obsahuje dva kusy
  • hračka vhodná pro děti i dospělé

Tip na dárky, které zaženou dlouhou chvíli!

V našem dárkovém e-shopu seženete spoustu dalších dárků pro zábavu a zahnání nudy. Doporučit vám můžeme relaxační pomůcky, které podobně jako singing magnets fungují na základě fyzikálního principu magnetismu. Věnovat členům rodiny nebo přátelům můžete například unikátní magnetické kyvadlo nebo kreativní magnetickou sochu.